Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem értem. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem értem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátom most dobott a a haverjai miatt, akik igazából csak álbarátok, amikor valaha szomorú vagy rossz kedve volt, doha nem voltak ott neki. Végül írásban(facebook-on) ejtett, és azt mondta, azért, mert megváltoztam. Végül néhány nappal később, megállítottam a folyosón, és egy hatalmas pofont adtam neki, aminek megmaradt egy ideig a nyoma. Az ütés után én elszaladtam, és bezárkóztam a mosdóba sírni. Én még mindig szeretem, de ő nem tudom, hogy érez, mert nagyon gyakran néz engem, de amikor a szemébe akarok nézni, elkapja a fejét. Nem értem, hogy akkor most mi van vele, de nekem nagyon hiányzik, mert nincsenek barátaim, egyáltalán, senki, ezért nem tudom ezeket kinek elmondani, így vezetek egy naplót, ahová mindent leírok. De akkor most nem tudom, mit tegyek? Lógjak rajta? De a "barátai meg mindig ott vannak... Több mint három hónapig voltunk együtt, de nem értem....


(U.i.: Bocsi, hogy hosszú leett)



2013. szept. 25. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
NEÍZ KÍDÍ!
2013. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 firefox785 válasza:
Tojj a fejére mi van talán nem találsz mást?? Hagyd ott és ennyi, ha neki nem kellettél ő se keljen neked
2013. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!