Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az indokról? Ezt mondta egy lány amikor csak barátságot szeretne.

Figyelt kérdés

Na tudni kell rólam,hogy jó ember vagyok.Ő már a 6. lány volt egymás után aki csak barátságot akar és nála már kifakadtam,hogy miért

Erre azt válaszolta,hogy olyan ritka és jó személyiség vagyok,hogy nem akar elveszíteni.

Ez nekem rosszabbul esett mintha azt mondta volna,hogy csúnya vagy.

Mit gondoltok erről?



2013. okt. 16. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha így jobban esik burkoltan azt mondta ronda vagy.
2013. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt gondolta, hogyha dicsérettel ráz le, akkor kevésbé fog téged zavarni. Most épp ennyire futotta neki. Valószínűleg nem jössz be neki, szóval ne sokat agyalj ezen tovább.
2013. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha annyira ritka és jó személyiség lennél akkor azonnal összebútoroztam volna veled.
2013. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hmmm,ez kifogás,ennyi. nemkell túlragozni.
2013. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet egyenesen megmondani az igazat? :(
2013. okt. 16. 20:15
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert nem akart megbántani. Gondolom ő is feltételezte, hogy meg fogod érteni, amit mondd. Ha ez nem elég kielégítő válasz, akkor tedd fel a kérdést neki is.
2013. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Bebee válasza:
Hülyeségeket mondott,mert nem akart megbántani.Szerintem felejtsd el,mert ha én mondok ilyet egy srácnak az azt jelenti hogy vége és már nem akarok tőlle semmit.
2013. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert akkor itt sírnál hogy ronda vagy miért nincs nőd blablabla
2013. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Miért sírnék?Annyira utálom az ilyen gyíkokat mint te!

Abból értenék.Keresnék mást.De ez..

2013. okt. 16. 20:19
 10/20 anonim ***** válasza:

Csak szépíteni akart.

A párom "olyan ritka és jó személyiség", hogy azonnal lecsaptam rá, nő létemre, ennyit erről az indokról...

2013. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!