Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy szemétség, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség, ha egy fiú haveromat kérem meg, hogy szerkessze a fehérneműs képeket, amiket a szerelmemnek küldök?

Figyelt kérdés

Ráadásul ez a haver még szerelmes is belém.

Amikor bepróbálkozott régebben, és elküldtem, elhordott mindenféle válogatós ribinek, ezért most kicsit jól esik bosszút állni rajta, meg az összes többi hímen (jelképesen), akik szemétkedtek velem a visszautasításaim miatt.


2013. okt. 17. 17:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy fordítva süljön el a bosszúállás és a képek nem szerkesztve lesznek hanem mennek a napiszarra.
2013. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondolsz esetleg, hogy miután átküldöd neki a képet, ő azt csinál vele amit akar...?
2013. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülye vagy te is. Fel fog kerülni netre...
2013. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Óriási bosszú olyan képeket odaadni neki, amiért igazából még fizetne is.


Érdekes:P

2013. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Először is, nem vagyok napiszarra való, nem csücsörítős ribiképek. Másodszor barátok vagyunk. Harmadszor pedig még ha lenne is ilyesmi, tudnám mivel zsarolni. :)
2013. okt. 17. 18:01
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!! Jó nagy idióta vagy...

Miért nem hagyod szerencsétlen gyereket békén ha már egyszer elküldted a pcsába a próbálkozásánál? -.-'

2013. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Ez nem bosszú lenne.. :D


Egyébként szerinted meddig tarthat egy ilyen szerelem?

2013. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

De bosszú, mert megmondta, hogy az a legrosszabb, hogy mellette vagyok, de soha nem lehetek az övé. Volt, hogy alulöltözve aludtam vele együtt, de nem nyúlhatott hozzám természetesen.

Egyébként nem szerelmes, hanem egy önző kis gyökér, barátként szeretem, de mint férfi...pfff... megérdemel egy kis csikicsuki szívatgatást. :)

2013. okt. 17. 18:05
 9/39 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, ha annyira akarod, küld el, én is értek a photoshophoz.
2013. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a haverod, hogy továbbra is a közeledben van.
2013. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!