Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez lányok?

Figyelt kérdés

Mire jó nektek az hogy játszátok a rbancot és mentek egyik ágyból a másikba..

Van 1 példám a rbancoskodásra is!!

Tegnap délután színházban voltam az iskolával..

Több iskolából jöttek oda abba a színházba és ült mögöttem 1 hölgy aki felvett 1 szoknyát de "elfelejtett" alá bugyit venni.. Szóval látszott a lényeg.. Mutogatta mindenkinek a pináját. Ezt én és egyik osztálytársam észre is vettük és nem foglalkoztam vele nem néztem mert 1. Illedelmes vagyok :$ és nem nézegetem minden rbancnak a pináját.. 2. K* rvákkal nem foglalkozom..

Osztálytársam nézte tovább a lány tudta hogy mit néz mivel nem zárta össze a lábát, kis terpeszben ült és mintha észre sem venné hogy nézik a pináját facebookozott...


Az lenne a kérdésem hogy ez nektek mire jó?? Mi örömötök van abban hogy kúrtok mindenkivel és a végén senki sem lesz mellettetek mert elterjed a hír hogy rbancok vagyok..

Akinek nem inge ne vegye magára. Nem azt mondtam hogy minden lány rbanc csak nagyon elterjedt ez a foglalkozás...

Valaki tudna normális választ adni hogy mire is jó ez nektek?

Ismétlem! TISZTELET A (kevés) KIVÉTELNEK!!!!!!!!


2013. okt. 17. 18:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
fiú vagy? mert akkor nem normális
2013. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Micsoda bunkó, előadás közben facebookozik? :OO Engem ez jobban felháborít!
2013. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De hülye vagyok...

Tudhattam volna hogy ide nem szabad ilyen kérdést kitenni mert utána nem a kérdésre kapok válasz... :D

De mind1 jó itt lenni.. Olvasom a válaszokat és mindig jó kedvem lesz :DDDD

2013. okt. 17. 18:40
 4/24 anonim válasza:
90%

elment színházba és facebookozott? :OOOOOOoo pff... xd

ja amúgy. ha nincs tartós komoly kapcsolatod akkor nehéz megállni, h ne feküdj öszse mással, a nőknek is vannak igényeik.. ők is kivannak éhezve. ők is vágynak a kemény fa*zra magukban :)

nekem nincs meg még nemis volt 1komoyl kapcsolatom se, 1 férfival feküdtem le, 2-3x úgy 1hónapja de már nagyon lennék vele megint, vagy akár mással.. de valami aztmondja, h nem és ezért nem...

19/L

2013. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2., engem is :D
2013. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Basszus aki színház közben elkezd mobilozni, pötyögni, annak száradjon le a keze! :D
2013. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes a meglátásod. Azért, mert nincs rajta bugyi és mutogatja magát, nem biztos, hogy áyról ágyra jár. :D Vagy esetleg egy aktusnak is szemtanúja voltál? :D Ezen kár kiakadnod. És szokj hozzá, mert ez csak rosszabb lesz. :D
2013. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a végleteket.

És te vagy a másik véglet.Nem néztem a pináját mert illedelmes vagyok. Lol na menj már francba...

Te is csak egy idegesítő,bszatlan,pattanásos,visszahúzódó,lúzer lehetsz aki a két kezét összetenné h "úgy" ránézne akárcsak egy rbanc is.

A krvákkal te nem foglalkozol,vagy ők nem veled kisfiam?:D

2013. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#4 Ezzel csak az a baj hogy én ilyen k* rvákkal nem foglalkozom.. Ha ilyenre vágynék elmennék 1 jobb prostihoz..
2013. okt. 17. 18:43
 10/24 A kérdező kommentje:

#7 Igen rosszabb lesz...

#8 Nem érdekelnek az ilyen hogy is mondják magukat? Ja igen nők...

2013. okt. 17. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!