Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret? Vagy csak szorakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Vagy csak szorakozik velem? FONTOS!

Figyelt kérdés

2 ev egyutt jaras utan 2 honapja vagyok kulon a volt baratommal, most egy par hete megint beszelunk. Szoba kerult a bekules, azt mondta hogy o most ezt igy nem tudja hanem sodrodjak az arral. Tegnap betelt nalam a pohar es megmondtam neki a magamet, most kedvesebben beszel velem. Azt mondta legyen igy hogy talalkozunk, elvagyunk, de nem akarja lekotni magat, mert nincs garancia arra hogy nem csalom meg megint. (Nem csaltam meg soha, nem tudom honnan vette) Mikor mondtam neki hogy nem fogom azt csinalni hogy talalkozunk es van minden, azt mondta nem csak arra kellek neki, es tok ideges lett mikor mondtam hogy ha valakivel ugy alakul valami hogy na kapcsolat, nem fogok nemet mondani, erre felkapta a vizet. Nala voltam tegnap,teljesen ugy viselkedett mintha egyutt lennenk, filmezes kozbe megfogta a kezem, hozzam bujt es magahoz huzott, puszilgatta a homlokom es csokkal koszont el. Nem tudom mire velni a viselkedeset. Szerintetek fel hogy csinalnek barmit is? Sokat veszekedtunk az utobbi idobe ://


18L


2013. okt. 17. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakítás okából is megtudhatod.. pl. HA megcsaltad akkor vissza akarja adni.. de azt írtam HA.. miért szakítotatok?
2013. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!