Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret-e vagy csak szorakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máffyn kérdése:

Szeret-e vagy csak szorakozik velem?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo ,hogy jartam kb2hetig egy baratommal de szakitottunk mert mind a 2 en ugy ereztuk h csk baratkent szeretjuk 1mast max azert volt mert mind a 2en tobbet ereztunk 1mas irant mint egy barat

Most meg baratkent jobban kijovunk mint mikor jartunk..es o megint akarna velem jarni...mindig irja smsbe h meg mindig szeret es en is ot

de mikor talalkozunk nm jovunk ki annyira jol mert nagyon be vanindulva ram tapogat ...fogdos meg stb..de amugy rendes csk kicsit gyerekes meg(16 eves F) en mg (15 L)

Mondjatok velemenyt plsssss


2011. aug. 17. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A 2hetes járás az semmi, bocsi de az nem nagyon nevezhető kapcsoltnak!!!! Még nagyon gyerekek vagytok mind2en és próbáljátok azt utánozni amit a "nagyok" csinálnak. Itt is az a kérdés, hogy mit is akartok pontosan egymástól?! De ha ilyen határozatlanok vagytok akoor jobb ha még semmit.!
2011. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szeretjuk 1mast de a gond az is h nem merek vele meg egyszer jarni mert nem tudok smarolni...

Azalatt a ket het alatt is max szajrapuszi volt...egyszer meg a nyelve mar a szamba volt de nm tudtam mit csinaljak es visszautasitottam

2011. aug. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!