Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes küzdenem érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdenem érte?

Figyelt kérdés
Most eléggé a gödör alján vagyok ...és 2 hónapja kezdödött az egész mikor akkori szerelmemmel szétmentünk.És ha rá gondolok könnybe lábad a szemem és az emlékek miatt és még mindig nagyon fontos nekem.Talán megpróbálhatok kűzdeni és ezzel kockáztatni hogy nagyobb fájdalom lesz ez mint legelőször vagy hagyni hogy maradjak a mostani helyzetben és romoljanak a dolgok.....és ma újra beszéltünk és annyira jó érzés volt mintha nem lennék teljesen üres és magányos...és hosszú idők óta most éreztem egy kis boldogságot...közben pedig bőgtem a múlt miatt

2013. okt. 17. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ami egyszer tönkre ment, sosem lesz a régi. Csak az emlékek miatt ragaszkodsz hozzá. Idővel enyhülni fog.
2013. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
milyen nemű vagy?
2013. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de nem tudom mért ment tönkre mert én nem tettem semmi rosszat tudtommal....mekkora marha lehetek hogy ezt is vállalom vagy mennyire kell szeretni ehez valakit?
2013. okt. 17. 23:01
 4/13 A kérdező kommentje:
lány
2013. okt. 17. 23:02
 5/13 anonim ***** válasza:
1 Ezt senki nem tudhatja.
2013. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem pedig érdemes, különben egész életedben rágni fogod magad, hogy mi lett volna, ha kitartóbb vagy. Én sokáig próbálkoztam, nem jártam sikerrel de még így is bennem van, hogy nem tettem meg mindent, biztos lett volna még lehetőség.
2013. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 Ne küzdj, aki menni akar, vagy már elment, ha a tied volt valaha az visszatér.
2013. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most beszélgettünk ..és igen pont ez ha meg se próbálom akkor sose tudom meg mi lett volna ha
2013. okt. 17. 23:04
 9/13 anonim ***** válasza:
8 Egy férfit el kell tudni engedni, hidd el hogy visszatér, ha szeret. Az a férfi aki szeret, az mindig visszatér.
2013. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne akarj azon nők sorsára jutni, akik kierőszakolják kierőszakoskodják a dolgokat, és a férfi nem szabad akaratából megy vissza, hanem ilyen mágia, olyan harmónizációhoz nyulnak, és egy förtelem nek nevezett szörnyűség lesz osztályrészük-mint kapcsolat...
2013. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!