Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van még esélyem? Vagy felejtsem el? Mit szűrtetek le ebből az egészből? érdemes még küzdenem érte vagy valami?

Figyelt kérdés

szoval egy fiúról van szó akit 5. óta ismerek és most 9.es vagyok ő pedig 11-es. pár hónapja(3) járni akart velem de nemet mondtam

magam sem értem h miért lehet hogy még nm voltam kész egy kapcsolatra vagy nem tudom és ezzel megbántottam

azóta nem is beszéltünk egymással csak az a baj hogy a szomszéd faluban lakik kb 5 km re tőlem és szinte mindig egy buszon jövünk haza

és már megbántam h nemet mondtam mert rájöttem hogy hiba volt mert szeretem.

ezért írtam neki egy sms-t h nem kezdhetnénk-e előlről ezt az egészet

és erre ő azt mondta h az már régen volt és sajnálja de nem!

az egyik barátnőmnek viszont azt mondta pár napra rá mikor azt mondtam neki hogy nem járok vele

h ő csak olyan lánnyal járna akit szeret!

De velem járt volna ezek szerint szeretett.

de nem értem mert ha szeret az ember valakit az nem múlik el 3 hónap alatt én legalábbis úgygondolom!

és szinte azonos a baráti körünk is és asszem mindenki örült volna neki ha összejövünk és még most is

csak tudom hogy multkor megbántottam azzal hogy nemet mondtam

és most ő mondott nemet szal visszakaptam.

jah és még az a gond hogy helyes srác volt

de most annyira megváltozott a stílusa meg minden hogy minden csaj oda van érte

és bármeiket meg kaphatná.

vissza szeretném kapni de nem tudom h ezek után mit csináljak

mert nm szivesen találkoznék most vele mert félek h égő lenne számomra ha elmondta a haverjának

bár reméllem hogy nem.

és ha a szomszéd faluban van volt valamien buli

mindig odajött táncoltunk flörtöltünk szal mindig volt valami köztünk én meg elrontottam azzal h nemet mondtam :( Amúgy meg mindenki azt mondja hogy össze illünk és

ááh hiányzik legszivesebben ha meglátom átölelném meg minden!

annnyira rosz hogy nem az enyém :(

előre is köszönöm kérlek válaszoljatok sokat segítenétek köszönöm :)


2009. aug. 17. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Lehetséges hogy már lezárta magában. Szerintem lépj tovább, jó tanulópénz volt, legközelebb gondold át mielőtt kimondod. Sajnos gyakran előfordul hogy túl gyorsan hozunk döntéseket. :(

Sok Sikert az életben! :)

2009. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekemis volt sok ien ... és nemlett belőle semmi, tényleg lezárta a pasi, és sztem keress mást ... 3 hónap azért nagy idő...
2009. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2009. szept. 4. 22:18
 4/6 A kérdező kommentje:
jah és am csak az a baj h ha összefutunk valahol vagy ilyesmi akkor nem tudom h h viselkedjek :S most legyek vidám meg csináljak ugy mintha nem érdekelne? de azt is h csináljam? :S köszii előre is :)
2009. szept. 4. 23:47
 5/6 anonim válasza:

Gondolom hogy ez nem sűrűn történik meg az emberekkel, de elmesélem velem hogy volt.

2 éve ismertük egymást, jóban voltunk, és ekkor 9.es volt én meg 10.es. Ugyan abba a gimibe jártunk, és hetente jártunk hittanra, ott ismertük meg korábban egymást.

A barátnőm nagyon tetszett, és alakulgatott vele valami, sokat beszélgettünk, sétáltunk néha egyéb okokból, és teljesen beleszerettem. Úgy nézett ki kölcsönös a dolog, októbertől olyan januárig folyamatosan fejlődött a dolog, persze más illetők érzelmei is bekavartak (mindketten tetszettünk másnak is, de visszautasítottuk őket, barátainkat, és nem örültek neki finoman szólva, nem viselkedtek baráthoz méltóan a másikunkal), nah aztán telt múlt az idő, és egyre nehezebben ment vele a dolog, mintha elkezdett volna távolságot tartani. Hihetetlenül szerelmes voltam belé, és már fájt nagyon. AZtán eljött már hivatalos randira is, és nem volt rossz, de nagyon távolság tartó volt ott is, és utána is, végül megkérdeztem lesz-e jövőnk, és azt mondta hogy nem. Utána szörnyű hónapok kezdőtek, de túléltem. Megígértem magamnak, hogy nem leszek rá mérges, hisz szíve joga nem szeretni engem, csak barátkoznia velem. Persze nem volt könnyű, meg azért ritkábban találkoztunk, és nem töltöttünk 10 percnél többet kettesben.

Jött a nyár, és írt 3-4 sms-t, ami nekem nem esett jól, de gondoltam csak barátkozni akar. Nyár végén viszont már többet írt, s suli kezdéskor meg kifejezetten elkezdett rám hajtani. Eleinte hülyének éreztem magam, hisz már kezdtem túl lenni rajta, erre megint egyre nehezebbé teszi a dolgomat. De aztán eltelt 1 hónap, és nagyon kereste a társaságomat, ráadásul olyan sms-eket írt, amit nem igen lehetett félreérteni. Persze én is belementema játékba, de rajta sokkal több múlott, hisz én csak azt hittem barátkozik, s nem akartam megint beleszeretni, mert az kínos lett volna.Aztán október elején megcsókoltam csak úgy hírtelen, 3 napig került engem, aztán újra rám szállt, s 2 hét múlva már elválaszthatatlanok lettünk. AZóta lassan 3 éve hogy együtt vagyunk, és nagyon nagyon szeretjük egymást.


Mint utóbb kiderült, nem volt felkészülve kapcsolatra. Bár sok fiúnak tetszett, valahogy sosem volt rendes kapcsolatban. Volt neki egy, ami nem volt igazi kapcsolat, csak ilyen kisiskolai, bár annak elég komoly. És az is nyomott hagyott benne, és félt "tőlem" is. Aztán amikor elkezdtünk szétválni, egyre jobban hiányolt, és rájött hogy szeret ő is, és végig szeretett csak nem akart róla tudomást venni. Nem volt más fiú a dologban, egészen biztos, így volt, ahogy írom.

Persze hozzáteszem, hogy büszke vagyok magamra, amiért mosolyogva tűrtem a fájdalmat, és nem haragudtam rá. Általában ha nem szeret valaki, te haragszol rá. És ez is kellet, hogy utána összejöjjünk, meg ritkán történik meg az ilyen, de nekem össze jött.


Fel a fejjel. Egy ideig próbálkoz, hátha sikerül. Persze nem könnyű dolog.


Jah és amikor elkezdett rámhajtani, majdnem össze jöttem valakivel, aki igazából inkább csak barátnak volt jó, és nem is tetszett, csak el voltam keseredve. De a barátnőm hamar visszacsábított. AMúgy sem biztos hogy lett volna abból a kapcsolatból valami persze, mert gondolkodtam, hogy megéri e belemenni, hisz nem is biztos hogy tényleg akarom.


Nembiztos, hogy neked is sikerül, de egy hónapnyi próbát megér.

2009. szept. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát nem tudom ...:S még meggondolom de jajj nem tom :( :)

nah mind1:) azért köszii mindenkinek (:

és az utólsó válaszolónak pedig további sok boldogságot ;)

2009. szept. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!