Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ő szimpatikus nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ő szimpatikus nektek ránézésre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 18. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.Egy mezei leuralt személyiség.
2013. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem és szeritnem a lányok kb 90%-a ezt mondaná rá. Félre ne érts nem szeretem a ami divatos metroszexuális pasikat de ez az ember too much. Ugy mindenben. Fejre rögtön azt mondanám minimum 15 év börtön.
2013. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nem szeretem a kigyúrt pasikat, a tetoválást sem, az agresszivitást sugárzó megjelenést sem (persze lehet, hogy attól még nem agresszív, de minek akarja annak beállítani magát?).

Én inkább az intelligenciára bukom. :)

2013. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első képen kedves fickónak tűnik, a tipikus igaz barát. Igaz nagy darab és ki van gyúrva, de attól még nem rögtön egy kőbunkó. Ismerek ilyen pasit, aki nagydarab állat, mégis a szíve vajból van, nagyon jó ember.
2013. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

13:10

Köszönöm a válaszod! :)


Hafþór Björnsson, "Izland legerősebb embere", és a "világ harmadik legerősebb embere címet" is elnyerte már. (Izlandon zsinórban háromszor.)

2013. okt. 18. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, én félnék tőle. :D


17/L

2013. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Megijedek tőle :D
2013. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
félelmetesen néz ki, nem mernék a közelébe menni, mert félek, hogy egy legyintéssel kinyírna....
2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!