Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha ismeretlenül leszólí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ismeretlenül leszólítanak titeket és kérnek tőletek Facebook elérhetőséget, csak akkor adjátok meg feltétlenül ha tetszik / szimpatikus nektek a srác ránézésre?

Figyelt kérdés

Köszi előre is a válaszokat!

23F


2012. márc. 17. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmm. Meglehet. Bár eléggé kifaggatnám, hogy ugyan miért és úrsiten mit akar :D
2012. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Magyarul: még talán akkor sem ha szimpatikus lenne..
2012. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
végül is megadhatom, de jobban örülnék neki ha be akarna ülni valahova 21L
2012. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen körülmények közt nem adom meg az adataimat egy ismeretlennek akár hogy is nézzen ki
2012. márc. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel az ismerőseim minden olyan információt láthatnak rólam, amik nekik fontosak lehetnek (pl. telefonszám, lakcím), ezért nem adnám meg, mert mire menne vele? Bejelölne, de mivel nem ismerem, úgysem fogadom el - az oldal lényege amúgy is az lenne, hogy az az Ismerősünk, akit Ismerünk...
2012. márc. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de gáz h már nem is azt kérdezed h "mianeved", hanem "fészbuk elérhetőség". lassan a személyigazolványban is ez fog szerepelni:

Facebook elérhetőség: Masztur Bálint

utálom a fészbukot

2012. márc. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy igen elkorcsosult vagyok, de nem vagyok fent f@szbukon:D. Ha szimpatikus, udvarias, tetszik, beindította a fantáziám, akkor talán megadnám az e-mail címem, és levelezzünk egy ideig. Aztán lehet szó egy délutáni teázásról, stb. De idegenekkel én sem szívesen ismerkedem utcán, ki tudja milyen elmebajos talált meg magának:D

21/L

2012. márc. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tehát ezek szerint egyértelműen akkor adnátok csak meg fb-otokat, ha mint pasi beindítja fantáziátokat a srác... :) Vagy még akkor se mindig... ;)
2012. márc. 17. 01:33
 9/10 anonim válasza:
Én semmiképpen mert facebookon bárki bármit mondhat magáról, és kitudja ki féle mi féle szóval lehet ő bármilyen nem adnám meg neki
2012. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én se adnám meg így rögtön. Főleg nem az utca közepén. Mondjuk azért is mert semmi köze hozzá hogy hívnak, nem fogom csak úgy megadni egy idegennek a vezetéknevem, így lenyomozhat(mert kisvárosban lakok) és ha tényleg valami idegbajos akkor eljönne házhoz és zaklatna. De ha valami normális pasi kéri akkor először inkább telószámot adnék. :)De azt is csak azért mert van vagy 4-5 kártyám, ha rámszállna bekapcsolom a másikat és ennyi. :D
2012. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!