Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van még valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van még valaki, aki betartja az ún. prűd szabályokat, erkölcsi értékrendet?

Figyelt kérdés
Pl.: Semmi alkohol, drog, buli, káros szenvedély. Semmi, csajozás/pasizás. Az első szex fontossága; akár házasságig. Stb.
2013. okt. 18. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Igen, az abszolút és menthetetlenül szánalmas életképtelen vesztesek.
2013. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Semmi alkohol, drog, buli, káros szenvedély" részig betartom, mivel ezekben semmi vonzót nem találok számomra. A többit pedig baromság lenne, hiszen semmire nem jó.
2013. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha ezeket betartanám akkor egy büdös kocka lennék és valószínűleg a haverjaimat se sűrűn látnám, ugyanis ha találkozok velük akkor általában szórakozni megyünk.
2013. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. (Na de nem én!)
2013. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató kommenteket!
2013. okt. 18. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Van. És igen, Jaguar,abszolút és menthetetlenül szánalmas életképtelen vesztes. És a végső győztes.
2013. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozni és inni mértékkel egyáltalán nem erkölcstelen.

A drog nem használata meg nem erkölcsös, csak okos dolog.

Ismerkedni kell, amíg nincs párod, különben nem is lesz.

A szüzesség más kérdés, ha a hited "megkívánja" tőled, akkor várj a házasságig, ez magánügy, de ez valóban ma már nem annyira jellemző (szerintem nem ezen múlik semmi).

2013. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azért nem csak bulizni lehet menni haverokkal:D

ezer más dolog van... paintball, airsoft, ki az erdőbe mászkálni, sétálni a városba csak úgy, átmenni egymáshoz, horgászni stb. stb. stb. stb. nagyon sok dolog van...

"Semmi alkohol, drog, buli, káros szenvedély"-ig én is betartom, koncert az nem tudom buli-e, de majdh a lesz pénzem és jön olyan, akkor tervezek mondjuk inni ott se innék, zenét akarom élvezni nem azért megyek, hogy igyak azt bárhol tudok (ha innék)...

szex házasságig sztem is kb hülyeség, olyan igenigenigen vallásos b.nőt meg nem is szeretnék(: az azért annyira nem jó

19/f

2013. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb bíztató válaszokat!
2013. okt. 18. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, amikor így éltem, azóta is átkozom magamat miatta.
2013. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!