Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajoknál erkölcsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknál erkölcsi tartás nuku? Vagy szembe állni a másikkal és megmondani hogy nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés
Eddig 3 olyan csajba futottam bele,akikkel hetekig,hónapokig ismerkedtünk és többször is találkoztunk.Az sem lehet ogy nem jöttem be nekik mert akkor nem találkoztak volna velem többször is,hanem mondjuk a az első vagy a második randin elküldtek volna.Mind a 3 szó nélkül lelépett még a facebookról is töröltek minden ok nélkül.Nveteséges...miért nem lehet megmondani hogy nem akar tőlem semmit?Nem inkább hetekig,hónapokig húzza az agyam.Aztán kettőről kiderült hogy miközben ismerkedtünk minden hétvégén mással dugatta magát.Nevetséges...a mai nőkben erkölcsileg nulla tartás,tisztelet a kivételnek és jó pár az anyémhaz hasonló kérdést láttam az oldalon.Ja és nem álltalánosítok!
2013. márc. 5. 11:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja mielött azt mondjátok hoy biztos lúzer vagyok,jelzem hogy azóta van barátnőm,csak beugrott a dolog,mert tegnap láttam egy hasonló kérdést,ami jól fel is idegesített hogy ennyire nyomorult egy két pi.csa.Mondom megkérdezem mi a véleményetek erről?
2013. márc. 5. 11:54
 2/26 anonim ***** válasza:

Hát tesó, a mai luvnyák ilyenek.

Én is így jártam nemrég, hónapokig beszélgettem egy lánnyal a neten, telejsen belezugtam, aztán kiderült hogy több vasat is tart a tűzben..

2013. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"Aztán kettőről kiderült hogy miközben ismerkedtünk minden hétvégén mással dugatta magát."

Basszus, egy nővel randiztunk volna?! :/

2013. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mindhárman. Nektek hogy hívták?
2013. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én mindig megmondtam, ha nem akartam semmit vagy amit éreztem.


Aki meg nem mondja meg, az majd azután szokik rá hogy őszinte legyen, amikor ő vele is eljátsszák ugyanazt amit ő csinál másokkal.

2013. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát kitudja.De szerintem ha mindenkivel ez megtörtént,akkor valószínű még is jól látom ezt a kérdést,hiszen elég sok minenkivel megtörténik ez ezek szerint...
2013. márc. 5. 12:05
 7/26 anonim ***** válasza:

Hát,te ismerkedsz ilyenekkel,én találkoztam már normális csajokkal,akiknek nem kellettem,meg olyannal is,akiknek igen.

De az is lehet,hogy közben kiderült,hogy nem vagy hozzájuk való.

2013. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Melyik megyében laktok?Első két válaszoló?
2013. márc. 5. 12:05
 9/26 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun
2013. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

De az is lehet,hogy közben kiderült,hogy nem vagy hozzájuk való.



Persze ezzel semmi baj nincsen,de akkor közölje a szemembe és ne alattomos módon szó nélkül lelépve fb-ről törölve stb..én azt jobban becsülöm aki a szemembe ezt megmondja.Ráadásul a hab a tortán hogy ebből két ri.banc minden hétvégén mással dugatta meg magát.Gusztustalan...akkor mondjak meg hogy nem akar semmit és ne hetekig,hónapokig húzza az agyam.Nevetséges..

2013. márc. 5. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!