Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt valaki? Valaki "elemezné" esetleg ezt a viselkedést, aki elég tapasztalat vagy jó emberismerő?

Figyelt kérdés
Egy barátom (nagyon jó barátom volt akkor még), egyszer csak szerelmet vallott nekem. Visszautasítottam, mert akkor más tetszett. Ez volt fél éve. Az után az este után hanyatlani kezdett a baráti kapcsolat.. Köszönőviszony lett belőle. Hónapokkal később megint beszélni kezdtünk. Azt mondta, kiszeretett belőlem, már más kell neki. A csajnak viszont ő nem kellett. Ezután egy buliban megcsókolt, amit furcsa módon viszonoztam. Testileg vonzódtam hozzá, de kapcsolat továbbra sem kellett vele. Ez után még ma is emlékszem arra a szerelmes tekintetre, ahogy rám nézett. Kissé meg is ijesztett. Utána egy ideig megint nem beszéltünk. Aztán egy házibuliban megint megcsókolt, amit megint viszonoztam. Aztán később volt még pár ilyen alkalom, és minél többször hagyom neki, annál jobban vonzódom hozzá, de csakis testileg/szexuálisan. Ő viszont minden egyes ilyen este után úgy néz rám, mint aki megölne és megölelne egyszerre. Másnap meg azt vallja, hogy nem emlékszik. Utána megint megcsókol. És megint úgy néz. És megint nem emlékszik. Aztán egy este nem hagytam neki, mert nem akartam akkor. Ő pedig elment valahová egyedül. Pontosan ezt csinálta akkor is, amikor elutasítottam. Elment, és leitta magát. Most akkor ez mit jelentsen? Mit érez? Miért csinálja ezt? Bocsi a hosszú szövegért, és köszi.
2013. okt. 18. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

És ehhez neked komolyan ennyi alkalom kell, hogy elkezdj töprengeni, addig meg szívatod szerencsétlen srácot???


Természetesen minimum eléggé akar téged. Ki tudja, hogy szerelemből, vagy csak úgy, hogy legyél már az övé. De ha neked ő nem kell, akkor mi lenne, ha nem az lenne minden buliból, hogy hagyod, hogy csókolgasson? :D

2013. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másnap nem emlékszik semmire? Valami baja van, vagy csak úgy berúg? A piások sokszor néznek úgy (szerintem minden csinosabb nőre), mintha nem tudnának nélkülük tovább élni. De ha ez a srác eleve ilyen, hogy mindig félholtra issza magát, akkor nem kell komolyan venni, lehet azt se tudja mit csinál...


Egyébként meg beszélned kéne vele erről, az lenne a legjobb.

2013. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem csak mondja, hogy nem emlékszik, épp ezért furcsa.. Érdekes, mindig minden másra emlékszik, csak arra nem, ami velem volt, de minden egyes buliban ugyanez van. Ennyi képszakadása nem lehet, ennyire nem alkoholista. Nem egy züllött gyerek. Nagyon szentimentális. Képes sírni egy versen, meg hasonlók. Azt a nézést sosem fogom elfelejteni... Sosem nézett még így rám senki. Utána meg elment, mint egy depressziós.
2013. okt. 18. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerelmes beléd, és nem tud tőled elszakadni. Próbál, azért tűnik el folyton, de nem tud. Végig kéne gondolnod, hogy mit is akarsz tőle, ha te is szereted, akkor járjatok, ha viszont tényleg nem akarsz semmit, akkor engedd el, és ne szórakozz vele, mert azzal sokkal többet ártasz neki! Lehet, hogy szenved miattad, mert nem tud hova tenni. Ne játsz vele, ha nem akarod!
2013. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!