Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek az első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az első látásra szerelemben? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hittem, amíg ki nem kosarazott a lány.
2013. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kb úgy 11-12 éves koromban részt vettem egy iskolák közötti csillagászati vetélkedőn. A csapatunk benne volt a legjobb néhány csapatban, úgyhogy részt vehettünk egy jutalom kiránduláson (valami csillagvizsgálóba mentünk el emeletes busszal). Itt volt egy lány akibe azonnal beleszerettem. Akkoriban még eléggé visszahúzódó és félénk típus voltam úgyhogy megszólítani sem mertem. Soha többé nem láttam. Nagyon nagyon fájt a dolog, hónapokig tartott mire eltudtam felejteni. Szóval ja, én hiszek benne.

17F

2013. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A buszon mindig szerelmes leszek valakibe, de elfelejtem őt, miután leszálltam. Szóval igen, hiszek.
2013. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen. 4 éve szeretem, első pillanattól kezdve, és egyre jobban. 3 évig volt barátnője (aki amúgy fujj), pedig akkor már ismertem. küzdés, sírásrívás meg minden ami kell, de most már fél éve vagyunk együtt :)
2013. szept. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, én az első látásra vonzalomban és szimpátiában hiszek, a szerelem később jön. Gyakran összetévesztik a kettőt, de ennyi. Én nem tudok valakit úgy szeretni, hogy nem tudom, milyen ember ő. Viszont ettől még rohadtul tud az illető tetszeni, izgatni a fantáziám. :D

21l

2013. szept. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyémántlány ***** válasza:

Nem hiszek az ilyenekben. Ahhoz, hogy szerelmes legyél valakibe, úgy igazán, először alaposan meg kell ismerned, és minden egyes apró részletet meg kell vizsgálnod rajta. Ezt az ember fél-egy perc alatt nem tudja megtenni, tehát, aki azt állítja, látott valakit az utcán és "beleszeretett" abba semmiképpen sem "szeretett bele" maximum megtetszett neki, vagy helyesnek találja, de a szerelem az ennél sokkal több. Legalábbis szerintem.

Tapasztalat? Nem, én sosem szerettem bele senkibe egy másodperc alatt, tehát a tapasztalataim is megerősítik számomra, hogy részemről nem létezik első látásra szerelem.

2013. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerelem nem létezik első látásra. Max. megtetszik valaki első látásra. De az nem szerelem. Én pl. olyan típusú lány vagyok, aki akkor lesz szerelmes, ha jófejek vele. Kivéve a következő esetet. Még másodikban volt egy fiú, aki tetszett és én is neki. Első látásra beleszerettem (de nem lettem szerelmes, csak beleszerettem. Nekem az nem ugyanaz!). Utána mindenki csesztetett minket az osztályból. Azóta több, mint 4 év eltelt. Most az egyik csajjal játszadozik, aki teljesen bele van esve - és nem mellesleg 120 kilós. Szóval most az hozott össze minket, hogy próbáljuk lekoptatni a dagit. De ez nem csak a mi kettőnk érdeke, hanem én az egyik barátnőmért csinálom, aki ennek az egyik értelmi szerzője. És azt hiszem megint tetszik. És a barátnőm szerint én is neki. De nem vagyok benne biztos, mert én minden fiúval jóba vagyok, aki számít. Szóval nem tom. Ez az én tapasztalatom.
2015. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!