Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy férfinek az is tetszik, ha a nő teljesen szőrtelen és az is, ha egyáltalán nem szőrtelenít?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos van de szerintem legtöbben szeretik ha a nő szőrtelenít
2013. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, csak ez nekem fura. Tesztelem a párom, mert múltkor nem volt időm gyantázni, mondtam hogy bocsi-bocsi, azt mondta ne parázzak, majd ha zavarja, akkor szól.

Azóta nem szedtem le és nem szól... és a szexben sem érzem, hogy bármi máshogy lenne, míg másnál pl. az orál már pici borosta esetén is elképzelhetetlen volt.

Furi :)

2013. okt. 19. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
gyakori, egy kis változatosságot ad.
2013. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem aztán oly mindegy :) De a változatosság a jó. Pár dolog izgalmasabb tud lenni csupaszon. De alapvetően, csak a látvány miatt nekem nem elvárásom a szőrtelenítés.
2013. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már mint hol? Lábon? Honaljban?

Kizárt dolog!!!


De puncin én pl úgy vagyok vele, hogy szeretem a borotváltat is, a csíkot is, a háromszöget, fazonti is, de még rövidre nyírt nagyobb fazont is. Szóval nálam széles a választék. Viszont a természetesen hagyott, nől mint gazt nem csípázom.

2013. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!