Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác (18) én 17 vagyok, és hát most randizunk majd, és tudom , hogy le akar velem feküdni, es én is akarom, de nem akarok 'könnyű nőcskének ' tűnni, de félek , ha vele leszek nem tudom megállni, hogy ne engedjem meg neki. Már nem vagyok szűz, ezt ő is tudja. Szerintetek? Csak normális választ kérek, köszi.

2013. okt. 19. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel már az elején a szexre koncentrál, szerintem nem akar majd többet 1-2 szexnél... Ha kívánod akkor szíved joga, de én a helyedben nem feküdnék le vele. Ha nem akar többet és mégis megtörténik akkor így is-úgyis könnyűvérű lánykának fognak titulálni a rossz nyelvek.
2013. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj épp ezzel tudod bebizonyítani, hogy nem vagy könnyű nőcske, hogy ellen tudsz állni a kísértésnek. Hiába kívánod a vele való szexet, akkor is nemet tudsz parancsolni az érzéseidnek és nem adod oda magad könnyedén.

Egyébként a fiú személyiségétől függ az egész. Tudok felhozni példát. Barátnőm hamar lefeküdt a sráccal (nem a randikon, pár napja voltak együtt) a fiú párszor átment rajta, majd visszament a volt nőjéhez. Magyarul kihasználta, hogy könnyen megkaphatta a csajt. Viszont van ellen példa is olyan párt is ismerek, akik az első randin lefeküdtek és 2 éve együtt vannak.

Én a helyedben várnék a dologgal, saját magad védelmében. Lehet, hogy a srác nem ítélne el azért, mert könnyen odaadod magad, de 100%, hogy sokkal jobban fog tisztelni, becsülni, ha küzdeni kell érted!

2013. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatnál fennáll annak a veszélye, hogy másnak is odaadná magát az a lány könnyen, aki könnyen adja magát. Persze lehet, hogy nem, de benne lenne a pakliban. Ezt mondjuk a személyiségből is le lehet szűrni. Emiatt sem kéne talán egyből belecsapni a dolgokba.


Persze ez nem azt jelenti hogy hónapokat kell várni rá, csak azt, hogy szépen sorban haladjanak a dolgok és ne történjen meg minden egyből. Sokkal jobban fog tisztelni, ha tényleg komolyan gondolja. Ha nem, akkor úgyis mindegy.


És az is a veszélye, ha nem gondolja komolyan, és könnyen megkap, és ez sokszor előfordul, akkor egy idő után híred megy, és valakiknél ezek a dolgok kizáró dolgok lehetnek. Persze főleg a mával kell törődni, de egy kicsit azért gondolj a jövődre is.

2013. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, segítettek.:)
2013. okt. 19. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerélünk:)
2013. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!