Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők kipakolják, amijük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők kipakolják, amijük van, akkor miért sértődnek meg, ha megnézik őket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 12:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Idk.. female logic..
2013. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Nem azon sértődnek meg hogy megnézik őket, hanem hogy nem a hejjespasee teszi ezt, hanem csak egy egyszerű földi halandó. Én ezt tudom, de mivel nincs veszteni valóm, én pofátlanul megbámulok mindenkit. Mivel közel két méter vagyok, nemigen kapok pofont, de látom a szemükben a halálos gyűlöletet ezért és jót röhögök rajta :)
2013. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
58%
Első tökéletesen leírta, ezt nem lehet megfejteni.
2013. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Miért sértődnének?
2013. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam megsértődni, ha néznek. Bár ahhoz nem kell kipakolni semmit, hogy a pasik bámuljanak. Télikabátban és csizmában is bámulnak. Nem csak engem, mielőtt valaki írná, hogy milyen "szerény" vagyok. Szerintem a pasik alapból imádják nézegetni a nőket.

A nők pedig csak akkor sértődnek meg, ha valami közönségeset beszólnak nekik! És ez érthető is!

2013. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktak általában megsértödni és nem is kell ahhoz kipakolni mindent hogy megnézzenek egy nőt a pasik. elég egy magasssarkú és máris többen megnézik az embert mintha mondjuk laposban van, a hosszú szöke haj is vonzza a férfi tekintetet. A legtöbb nőnnek jól esik ha megnézik és egyáltalán nem sértődik meg rajta. A bunkó megjegyzések persze más de azon sem megsértödünk csak attól máris van egy véleményünk a pasiról ami épp nem hizelgó vélemény.
2013. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
58%

Az oké,hogy megnézed! Azért van kitéve!

De ha beszélgetés közben is csak azt bámulod na az már ciki!

2013. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem sértődnek meg,sőt jól is esik az önbizalmuknak.
2013. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
50%
2. válaszolónak van igaza, ha nem valami helyes férfi bámulja őket,hanem ronda, akkor megy a pofa vágás, meg szájhúzogatás, ellenben ha valami jóképű férfi bámulja őket olyankor tocsog a nedvességtől a bugyijuk ezeknek (nőknek).
2013. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Beviz Elek ***** válasza:
49%
Nincs ezzel baj. Ha megyünk vhova, a csajom is kipakolja. Nekem csak dagad a májam ahogy csorog a kanok nyála
2013. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!