Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, hogy komoly kapcsolatban lévő nők kipakolják a mellüket, mindenüket?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdés volt mostanában, ez ihlette.

Nem értem, ha valaki komoly kapcsolatban van, akkor miért jó az, hogy kirakja mindenét. Tekintettel lehetnének a párjukra, hogy ez nem feltétlenül esik neki jól, rengeteg félreértés lehet belőle, meg úgy egyáltalán ha már komoly barátjuk van, miért akarnak tetszelegni másoknak?

Nyilván egy alapvető tetszés elfogadható, de azért egy egészséges határt meg kéne húzni.


2013. okt. 10. 10:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%

mert riba--ok.

Ezzel hívják fel magukra a figyelmet!

2013. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Zakathol ***** válasza:
Én imádtam amikor a barátnőm dekoltált cuccokat vett fel. Nem csak mások, hanem ÉN IS nézegetem. Ráadásul otthon én fogdostam/harapdáltam/nyalogattam, szóval az, hogy más férfiak vágynak rá, arra magas ívben teszek. A nők (sőt, a férfiak is, csak ők talán egy fokkal kevésbé) ilyenek, kell nekik a pozitív visszaigazolás (lásd Maslow-piramis -> Google)
2013. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

De az miért nem elég, ha a párjuktól kapnak visszaigazolást? Elvileg őt szeretik, elégnek kéne lennie.

Nekem ez így olyan, hogy még nem köteleződött el, tetszelegni akar mindenkinek, hátha leszólítja valami jóképű pali.

Most lehet jönni azzal, hogy nincs önbizalmam, meg félek megtartani a barátnőmet, de nem értem, ha egyszer velem van, akkor miért nem csak nekem akar tetszeni, miért nem elég neki, ha csak tőlem kap pozitív visszaigazolást.

2013. okt. 10. 11:03
 4/25 A kérdező kommentje:

Meg azt sem értem, hogy egy férfit nem zavar, hogy mindenki a barátnője mellét nézegeti, meg ha nincs vele, akkor leszólítgatják.

Szerintem az ilyen nem szereti igazán a barátnőjét, csak dísznek tartja, hogy felvághasson vele a többi pali előtt.

2013. okt. 10. 11:05
 5/25 Zakathol ***** válasza:
100%

Látom nem néztél utána a Maslow-piramisnak :D


Az pedig, hogy valaki nem féltékeny típus, nem jelenti azt, hogy a nőt csak dísznek tartja. Én úgy gondolom, hogy megfelelő érzelmi intelligenciával könnyen belátható, hogy a féltékenység semmire sem megoldás. Tudatosítani kell magadban mind a saját, mind a párod érzéseit. Ha jól működik egy kapcsolat, akkor semmi okod arra, hogy féltsd őt attól, hogy leszólítják az utcán vagy bárhol máshol. Egy normális nő szépen elutasítja mások közeledését, mert téged szeret, veled van. Az, hogy esetleg kevés ilyen nő van, vagy valakinek nem ilyen jutott, azt beismerem, nehéz magadban elrendezni, de ettől még nem fogod tudni megváltoztatni a barátnőd hozzáállását, és a belső igényeit.


Ez pont olyan mint új kapcsolatoknál az "ex-téma". Igen, járt már mással, dugta már más, szopott már le mást, de most veled van. Nem változtat ezen az, hogy rágódsz a múlton.

2013. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Mert egy nőnek igen is kell az önbizalmának, de nem csak a nőknek, hanem a férfiaknak is, hogy másoktól is legyen pozitív visszajelzés.

8 éve élek komoly kapcsolatban, de eszem ágában nincs garbóban és melegítőben járni. Én is szeretek csinosan öltözködni, egy szűkebb farmert, dekoltáltabb felsővel felvenni. Ez nem jelenti, hogy mindenemet kipakolom, de adok magamra. Mert jól esnek a bókok másoktól is, nem csak a páromtól. De ez nem jelenti azt, hogy bárkitől akarnék valamit a páromon kívül. De a páromnak is jól esik, ha azt mondják rám, hogy milyen csinos a feleséged és nem azt, hogy nézd már, milyen elhanyagolt...

Ha valaki kiteszi mindenét, az szerintem annak is durva, aki semmilyen kapcsolatban nem él.

Úgyhogy ha egészséges tetszésről van szó, akkor az belefér egy egyedülállónál is szerintem, meg egy nem egyedülállónál is.

2013. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, de még mindig nem értem, ha valakinek komoly és jól működő kapcsolata, miért érzi szükségét annak, hogy a széles nagyközönség elé tárja a bájait, és tetszelegjen mindenkinek, holott elméletben van valakije, akivel jó.

Persze tudom, hogy valaki ilyen, valaki olyan, de felfogni nem foghatom.

Mondjuk azt tudom, hogy az én esetemben barátnőmnél az önbizalomhiány áll fenn, már sokszor próbáltam vele beszélni róla, hogy ha egyszer tőlem rendszerint megkapja a pozitív visszajelzéseket, akkor az miért nem elég neki.

Amiért zavar, hogy megbámulják meg ilyenek, az azért van, mert tudom, hogy ő nem hajtja el egyből az embereket, hanem leáll velük beszélgetni. Ha kérdőre vonom, akkor azt mondja, hogy ő nem akar bunkó lenni senkivel meg ilyenek.

2013. okt. 10. 11:18
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát,emiatt nem kell aggódnod . Tőlem kifejezetten a párom kérte,hogy hordjak dekoltáltabb felsőket....hát,nekem aztán 8, ha neki ez tetszik.De amiatt nem kell valakit leszólni,ha nem ismered a hátterét pl. :)
2013. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Itt is az a baj, mint barátnőmnél, gondolom azért, mert érzékeny téma az a nőknél.:D

Én nem azt mondtam, hogy garbóban kell járni, csak egy egészséges határt kéne találni a dekoltált felső meg a kiteszem a mindent között.

De már látom, nőknek ilyet nem szabad mondani, mert egyből jön az akkor garbóban járok majd duma, mint ahogy itt is leírták meg barátnőm is ezt mondta.:D

Persze alapvető dolog lenne tisztázni, kinek mi a dekoltált felső meg a kiteszem a mindenem.

2013. okt. 10. 11:21
 10/25 A kérdező kommentje:
És mikor a párod arra kér, hogy dekoltáltabb felsőben járj, neked nem jut az eszedbe, hogy talán nem is tetszel neki alapból, csak így, vagy hogy amit leírtam az előbb, hogy így akar veled dicsekedni?
2013. okt. 10. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!