Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon tetszik egy lány és nem akarom elszúrni, így hozzátok fordulok segítségül. Tehát úgy volt, hogy amikor meglátjuk egymást (osztálytársak vagyunk) mindig elmosolyodik, múltkor leültünk beszélni egy rendezvényen, akkor is megérintette a hajam meg az arcom, viszont mindig a barátnőivel van és nem tudom, hogy hívjam el, úgy, hogy ne tűnjön fel nekik. Múltkor vibereztünk is, közös képeket ígért, stb. Viszont mostanába nem nagyon válaszol, se facebookon, se Viberen. Vélemény? :)


(15 éves fiú vagyok)



2013. okt. 19. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legromantikusabb, ha pont akkor hívnád félre a lányt, amikor a barátnőivel van. Ha elhívod, a következő percben már úgy is tudnak róla a barátnői és így még cukibb és "szexibb" is a jelenet :D Olyan filmbe való lenne. A lányok húúúúzan meg minden.
2013. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első, nagyon köszönöm a válaszodat (ezt szeretik a lányok?:) ), viszont azt elfelejtettem, hogy most lesz őszi szünet, viszont nem vagyok benne teljesen biztos, hogy tetszem-e neki és elhívhatom-e valahova (nem akarom elcseszni), még annyi, hogy milyen okból hívjam el, mert nincs ötletem?:))
2013. okt. 19. 16:16
 3/3 Rambo97 válasza:
Csak simán kérdezd meg hogy nem jönne el veled ide vagy oda.
2013. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!