Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon "akarhat" tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon "akarhat" tőlem valamit szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok barátnőm még nem volt soha, mivel nagyon öbzalomhiányos vagyok meg minden, most kedztem szeptemberben egy okj képzést nappalin tanulok elég sok lány van a "osztályban" nagyon sok fiúból csak 7vagy 8 én nem vagyok beszédes "típus" tehát nem szeretek nagyon beszélgetni én ilyen csendes visszahuzodó típus vagyok stb. Viszont ma egy lány akivel egy sroban ülök írt nekem ilyen kis papíron levelet hogy hogy hívnak meg ilyeneket kérdezett. Egyébként a a lány nekemis "bejön" már amikor odaültem az 1 sorba mert hátul nem semmit se látok nagyon szimptaikusnak tűnt/ illetve tűnik a számomra, és furcsa hogy pont ő írt nekem ilyen """levelet" vagy mit.:D
2013. szept. 30. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak Torpedózni szeretne veled.. :-)

Ha szimpatikus neked miért nem hívod el iskola után valahova. "Van kedved találkozni délután?"


Legrosszabb esetben marad a barátság.

2013. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a b@*szás ez a sok """?


Egyébként valószínű, hogy akar tőled valamit. Nem hiszem, hogy érdeklődne ha nem akar semmitsem..

2013. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik megyében élsz?
2013. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért kérdezed hogy melyik megyében élek?
2013. szept. 30. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!