Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi az a 3 top szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az a 3 top szexuális szerepjáték, amit mindenképpen kipróbáltatok, vagy kipróbálnátok, ha még nem csináltátok?

Figyelt kérdés
kort is írj!
2013. okt. 19. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol az igzgat hogy valaki legyen a dominans en pedig az alarendelt fel!
2013. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első helyen van egy kis kikötözés és büntetés, mert "rossz kislány" voltam. :-D


(Privátot nem kérek senkitől. )

2013. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Puncisok.
2013. okt. 19. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a kikötözős-büntis dolgot mi rendszeresen csináljuk, mert nagyon gerjedünk rá mindketten :))
2013. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

katonás-nővérkés

betörős

rendőrös

(mindenhol én lennék az alárendelt fél)


20/l

2013. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Leszbikus lány vagyok. A barátnőmet is az izgatja, ha kikötözöm és ha kicsit erőszakos, domináns vagyok vele. :) Engem is nagyon izgat. De mondjuk az is kiveri a biztosítékom, ha titkárnőt játszik. :)
2013. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ááá értem már, szóval akkor szeretitek ha a szexben irányítanak titeket és én mondom meg férfiként mit csináljatok :D
2013. okt. 19. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Bingóó kedves kérdező!:)

Én személy szerint nagyon díjazom,ha a férfi tud irányitani,parancsolni,talán csöppet lekezelő lenni!Viszont ugyanigyelkapom én is:D!,nincs hogy meneküljön és jobban jár ha nem ellenkezik!:)

2013. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak azért kedves ciano mert én attól tartok ha túlságosan irányító lennék vagy határozott akkor parasztságnak veheti a nő. ezek szerint lehetek ilyen? tehát pl pózoknál is bátran irányítsam hogy most fordulj így, meg megfogom és arrébb teszem...:D ?
2013. okt. 19. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Persze ezt jobb előre leegyeztetni a partnerrel, vagy hogy jelezzen ha már messzire mész.

De pl. amíg nekem a párkapcsolatban egy pofon megengedhetetlen és az azonnali szakítást jelentené, a durva sértő beszéd szintén, a megbeszélés és a teljes egyenjogúság híve vagyok, addig az ágyban azt tetszik, ha a férfi irányít és néha odapaskol a hátsómra.


(még mindig nem kérek privát leveleket, mert tudom, hogy az ilyen hozzászólások után tele a postaládám...)

2013. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!