Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha odabújok a párom mellé pl: tévézéskor vagy csak úgy mindig megkívánom. Megbeszéltük, hogy nem szeretkezünk minden nap, ha nem érezzük úgy, de ha odabújok hozzá, akkor nem bírok magammal, elkezdem puszilgatni és a végén mindig kiprovokálom a szeretkezést. Titeket ez zavarna?
2013. okt. 19. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem :D
2013. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dwight Schrute ***** válasza:

"Megbeszéltük, hogy nem szeretkezünk minden nap"

Ti se vagytok normálisak..

2013. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt megbeszélni hogy nem csináljátok minden nap? :D Akkor és annyiszor csináljátok ahogy jól esik.
2013. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
huh de nem zavarna..:P
2013. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sir Sarcasm ***** válasza:
a szex számomra nem lenne nyűg
2013. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.:)
2013. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
olyannal legyél együtt, aki téged is ugyan úgy kíván mint te őt.
2013. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
felőlem ezt naponta ötször is megtehetnéd :D
2013. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Zavarna. Ha megbeszéljük, hogy nincs minden nap szex, amit nyilván nem szórakozásból beszéltünk meg ( ezt mindkét fél tudja), akkor illik tiszteletben tartani /alkalomadtán pláne nem hisztizni órákig-napokig akkor, ha nem kapsz "testet"/.


Kőműves mellett egy 14 órás műszak után, amikor mondjuk aljzat betonozás van, és én hordom a betont, nagyon nincs kedvem a lefekvésen túl semmihez. Én ezekért beszéltem meg a párommal, hogy vannak- lesznek olyan napok, amikor nem csináljuk, mert örülök ha élek. Ő elfogadta, és tiszteletben tartja, ha nem tenné, akkor sok kellemetlenség érne engem is pl.: a fáradtságtól nem állna fel, vagy nem úgy produkálna, nem elégülne ki stb stb, szóval ez sok lelki sérülést vonhat maga után, ezért is lett megbeszélve.

2013. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez ciki.
2013. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!