Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy gólyatábor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy gólyatábor?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és izgulok milyen a gólyatábor és a -bál. Nektek milyen volt? Tetszett nektek srác/lány akivel volt valami? 14L

2013. okt. 19. 20:10
 1/9 anonim válasza:
100%
Gimnáziumban a gólyatábor nem szopás-baszás-bebaszás.
2013. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első én ebben nem lennék olyan biztos.

A kolis gólyatábor, ahol voltam, háát elég kemény volt.

2013. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Miért mi volt?
2013. okt. 19. 20:16
 4/9 Emberek ***** válasza:
100%

Igaz nem a kettes válaszadó vagyok, de ahol én voltam ott elég rendesen kicsesztek velünk, pl.: a hajnalban megtartott "reggeli tornával" (ami olyan fél 4 körül volt.....). De ezt, és a fekvőtámaszt, meg a büntetéseket leszámítva élvezetes volt, és kreatív feladatokat találtak ki. A gólyabál pedig izgalmas volt, rengeteg (néha bolond) feladattal, de ez erről szól.

Gólyatábor kicsit másképp.. Fiú szemmel nézve. :D Igen volt egy lány, akit úgymond kinéztem magamnak, majd később mikor már javában suli volt akkor bepróbálkoztam nála, és igaz nem tartott sokáig, de egy életre szóló élmény volt (ami lehet kicsit erős megfogalmazás).

2013. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Most vagyok 9.-es. Nagyon jó volt. :)

Nem volt pia,nem a legjobb avval kezdeni a tanároknál...

Viszont szex volt. Az egyik sráccal én is elég közel kerültem...majdnem túl közel.Pedig egyáltalán nem vagyok olyan lány,de annyira megőrülök tőle...Nagyon jó,ne félj.:)

Én nagyon-nagyon élveztem.:D Igazából a srác az osztálytársam lett.És még mindig húzzuk egymás agyát.De nem volt semmi.:D Csak puszi&ölelés és egy kis simogatás. :D Ja még vele aludtam gólyatáborban.:D Igaz h az éjszaka közepén átment egy másik sátorba dugni,de aztán jött hozzám romantikázni.:'D Hát ez kész volt nagyon.:DD

2013. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó volt nekem is .. és is most lettem kilencedikes..a gólyatábor során jól összekovácsolódtam az osztályommal és én is beleszerelmesedtem egy fiúba .. összességében tényleg jó :D
2013. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pfffffffff
2013. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És amikor átment dugni és visszajött, még érezted rajta a csaj pinájának a szagát?
2013. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ha ezt viccnek szántad, nincs humorérzéked...

Ha igaz, ásd el magad, inkább titkolnád el, hogy ilyen szánalmas vagy...

2013. okt. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!