Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok soha se fognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok soha se fognak odamenni egy fiúhoz, aki jól néz ki, de egy kicsit zárkózott?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam táborban és volt nehány helyes fiú, de azt tapasztaltam, hogy a lányok (kevesebben voltak mint a fiúk) inkább egymással, vagy csúnya de aktív, vagy jóképű és aktív fiúkkal voltak, de ezeből volt max. 3. És volt ott kb. 2 helyes, de csendes fiú is, akik szinte nem is beszélgettek lányokkal, mert egyikőjük sem kezdeményezett. Tehát hiába néz ki jól egy pasi, akkor se fognak odamenni hozzájuk a lányok, legyen az csúnya vagy szép?(a csúnya lányok is sok fiut kaptak)

2012. aug. 31. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

akár szép, akár csúnya lányok félnek odamenni a helyes pasikhoz, mert félnek az elutasítástól, hogy nem lesz neki megfelelő:)

a bombázóhoz se megy oda minden srác, mert félnek hogy kiröhögi őket hogy egyáltalán eszükbe jutott...

2012. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán odamennének, ha bejönnél nekik. Haverom izmos és nem is egy lány mászott már rá, vagy épp a barátnője, de volt olyan is, aki persze félt és csak bámulta távolról a mázlistáját. BEzzeg én a kutyának sem kellek.
2012. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazad van! tehát minden esetben a fiúknak kell kezdeményezni.
2012. aug. 31. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ez hülyeség, nekem ha tetszik is egy fiú, nem megyek oda hozzá, mert eléggé félénk vagyok:D és természetesen félek az elutasítástól, mint mindenki...

szóval igazad van kérdező, a fiúnak kell kezdeményezni!!:D

2012. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se.mennék oda egy.fiúhoz. Az az ő dolguk. Amellett még félnek is, szóval minden fiúnak üzenném, hogy:

LEGYETEK BÁTRAK, HA MI MÁR NEM VAGYUNK AZOK!

2012. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!