Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha lementettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha lementettem a profilképét annak a lánynak, aki tetszik?

Figyelt kérdés
És átszíneztem a száját Photoshoppal? Sokkal jobban áll neki a sötétebb rúzs.

#aranyos leány
2013. okt. 19. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános kép, azt csinálsz vele amit akarsz.
2013. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozol látom :D ilyet én is szoktam csinálni.
2013. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Arra recskázól?
2013. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kicsit morbidnak hangzik:DDD de nem gaz amugy!
2013. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szolj neki, és add vissza az átszinezett képet. Lányok szeretik ha férfi szemmel jobban néznek ki, mint ők gondolják.
2013. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldd el neki a kész képet. :D És írd meg hogy használjon sötétebb rúzst. :D
2013. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk lányoknak ez nagyon édes:D de ne recskázz rá!!
2013. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Ès azt kihagytad hogy kivered a képére :D és elképzeled ahogy a szájába vágod a...
2013. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazából nincs ezzel baj, netről olyan képet töltesz le amit akarsz és átszerkesztheted de ha feltöltöd valahová akkor nem árt megkérdezni az illetőt hogy bele-e menne, de ha magadnak csinálod akkor azzal az égvilágon semmi baj nincs.

Én is csinálok ilyet hogy ha lusta vagyok fotózni akkor facebookról leszedem valakinek a képét és azt retusálom, meg picit átvariálgatom és ennyi. Pedig van barátnőm, rengeteg képem van róla, és azok közt is elég sok van amiket már átszerkesztettem, de ha ő nincs éppen és hirtelen nem kap el az ihlet akkor ugyanúgy szedek le random fotókat valahonnan és azokkal variálgatok. Tudja hogy ilyet csinálok nem szól érte, nem várja el hogy csak az ő képeit szerkesztgessem, de mellette ugyanúgy szedek le sima tájképeket, vagy autókról, motorokról készülteket és azokat variálgatom, vagy csak simán mert tetszik, berakom a tárhelyre és majd ha nagyon unatkozom vagy ha van már ihlet akkor azt veszem elő és azt szerkesztem.

Nem szólt meg érte senki ezért, ismerőseim tudják hogy ez az egyetlen hobbim és hogy van hogy sima volt osztálytársnőimet vagy a kolléganőimet fotózom le valamikor simán a telómmal és picit átszerkesztem azt, tehát a barátnőm simán ordibálhatna velem azért hogy miért van a birtokomban annyi idegen nőkről készült fotó, jó persze ismerőseim közül nincsenek meztelen képek a gépemen meg idegenekről is csak néhány mit egy egyszerű kép kedvéért szerkesztek át, tehát nem recskázás miatt, plusz a barátnőm képei, de azok szigorúan titkos helyen vannak, meg nem egyszer volt hogy a barátnőm profiljáról szedtem le néhány olyan képet amit nem én készítettem el és lusta voltam a saját gépéről leszedni.

2013. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de, ha visszaküldöd kérj sztájliszt gázsit :DDD hát ki dolgozik ingyen?
2013. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!