Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélitek a prostituáltakat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a prostituáltakat, vagy mindenki magánügye, hogy mivel keresi a kenyerét?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

Az embereknek van akár egy minimális kis köze mások magánéletéhez?


2013. okt. 20. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az hogy semmi közöm hozzá, persze biztos próbálnék neki valamit segíteni ha ismerős lenne hogy azért mégse prosti legyen már.. ha meg egy vadidegen akkor nem érdekel.
2013. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Beviz Elek ***** válasza:

Én nem ítélem el, csak elszomorító, hogy milyen sokan élnek belöle...

Na meg persze, vigyázok, hogy sose legyen prosti/exprosti barátnöm.

2013. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez is csak egy szolgáltatás.
2013. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem szabad elítélni őket. Mindenki úgy keresi a pénzt, ahogy ő jónak látja. Ha bemész a boltba, úgy sem kérdezik meg, na miből van pénzed. Csak sokan sajnos irigyek a lányokra és lenézik őket, mert könnyű munkával simán megkeresnek annyi pénzt, amit az átlag ember 3 hónap alatt tud 12 órával. Meg valakinek nem is lenne hozzá gyomra ehhez a szakmához.
2013. okt. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem ártanak senkinek...

azt csinálnak amit akarnak,de azért ők is adózzanak:D hamár pl győzike nem teszi

2013. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a kérdésben is írtad, mindenkinek a magánügye hogyan szerez pénzt. De az már más tészta, hogy az a személy aki prostiként él, hogyan tud a gyereke vagy gyerekei szemébe nézni "munka" után... Úgyértem ezt a dolgot annak a bizonyos prostinak kell magában tisztáznia, hogy mégis milyen példát tud így mutatni a gyerekének és milyen példakép lesz neki.. Nem ítélem el őket, de inkább mennék napszámban kapálni, mint pénzért árulni magam...
2013. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el őket, viszont legalizálnám olyan szinten, hogy bordélyházak is működhetnének. Ezzel visszaszorítva a bűnözőket és valahogy mégis legális keretek között, hivatalosan folyhatna a dolog.
2013. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Emma: Ők ezt csak munkának fogják fel, ugyanolyan rendes családi életet élnek mint mások. És szerintem nem attól függ a gyereknevelés, hogy most valaki prosti vagy sem. Attól még lehet valakiből jó anya, mert prostizik, vagy prostizott. A gyereknek úgy tudsz igazán példát mutatni, ha megismerted az élet árny oldalát is.
2013. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ahogy már sokan mondták mindenki magánügye h miből él, illetve h kivel fekszik le.

Én toleráns ember vagyok nekem semmi bajom azzal ha valaki prosti, meleg,biszex, transzszexuális, v valami másért "kilóg a sorból".

Igazából ez volt van és lesz is én ezen nem görcsölök.

2013. okt. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

dehogy ítélem el.

ahogy írta is az egyik válaszoló,a kéjenc vágyam kielégítése-amivel nem akarom kínozni az aktuális nőmet mondjuk-nem elítélendő dolog.

2013. okt. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!