Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti elitélitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti elitélitek ha egy srác nem helyes de barátkozni akar veletek?

Figyelt kérdés
a következö nekem vannak ugy mond lány barátaim közösségi oldalakon ismerkedek de mire oda kerül a talira a sor kitalálnak valamit de miért? lehet azért mert nem vagyok helyes és szégyelnének velem mutatkozni? amugy beszélgetésbe meg ilyenbe nincs gondom velük minden jó! nagyon szeretek a lányokkal ismerkedni baráti alapon de ezt akkor sem értem:(...22/F
2013. ápr. 14. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el
2013. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag baráti alapon nem szoktak akarni találkozgatni a fiúk lányokkal. Biztos nem találkoznék olyannal, aki nem tetszik, mert szinte mindegyik többet akar, és nem fogja fel, hogy ez NEM egy randi lenne. Miért nem fiúkkal barátkozol?
2013. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy ítélem el.
2013. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ítéljük el, csak egy kicsit pedofilizmusnak tűnik.. De 22 évesen lehetne annyi eszed hogy élőbe ismerkedsz! hanem próbálsz inkább valahogyan máshogy de ne a neten..
2013. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy ennyi évesen ismerkedhetnél más módón is?
2013. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!