Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedden megyek először nőgyógyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden megyek először nőgyógyászhoz. Eléggé parázok. Mire számítsak? A vizsgálat milyen hosszú?

Figyelt kérdés
Anyukám egyik percről a másikra bejelentette, hogy jó, akkor megyünk. Kicsit ijesztő. Tudom, hogy el kell oda mennem, de akkor is... Már nem vagyok szűz, szóval tablettáért elmentem volna előbb-utóbb. Mire számítsak? Ha pl. szoknyában megyek, az rajtam maradhat?
2013. okt. 20. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amilyen hosszú a nőgyógyász újja.
2013. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ujjával fog matatni a :D
2013. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elég nagy gyökerek vagytok... -.-
2013. okt. 20. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek édes. :)
2013. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Először is szoknyában még nem voltam, így arról nem tudok nyilatkozni... Ha jó fej a doki akkor rajtad maradhat, de fel kell tűrni, így ha szégyenlős vagy semmi hasznát nem veszed...

A vizsgálat nem hosszú, ha csak egyszerű rutinról van szó... Felülsz a székbe, a doki vesz fel gumikesztyűt, amire valami síkosító anyagot tesz. Ezután felnyúl, ha jól emlékszem két ujjal, a másik kezével meg a hasadat nyomja... Kicsit tapogatózik bent, ami nem a legkellemesebb érzés, de nem kell tőle félni, mert nem fáj vagy ilyesmi, csak furcsa. Ha nem talál semmi bajt akkor kb 1 perc alatt kész is vagytok ezzel a részével. Kérdéseket is szoktak feltenni a ciklusoddal kapcsolatban. Ha nincs panaszod akkor tényleg hamar megúszod :)

Ne parázz, én anno az első vizsgálatomat egy bunkó dokinál tudtam le, és túl éltem ;-)

2013. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Remélem neked is kellemes lesz a legközelebbi prosztata vizsgálatod!
2013. okt. 20. 10:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném még annyival (ami 100%-ban így van), hogy ha még nem voltál, akkor valszeg vesznek rákszűréshez mintát. Ugyanúgy fekszel fent, bedug egy fém/műanyag speculumot, amit egy picit megteker, így be tud nyúlni egy vattás pálcikával a méhszájadhoz. Ott egy kicsit megbirizgálja, a pálcikát kémcsőbe teszi, kiveszi a sp-ot és kész is.
2013. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az fájdalmas? Vagy csak kellemetlen?
2013. okt. 20. 10:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú? kb. 18 cm ;D
2013. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!