Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy 26f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy 26f létemre kezdek belehabarodni egy 18 éves nőbe?

Figyelt kérdés
sajnos még csak neten beszélgetünk, mert távol lakik, de nagyon kedvelem őt :-D
2013. okt. 20. 15:01
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Kedves Denna, megértem a kommentedet, de a tisztelet jele részemről ez. S mint tudni illik, a tiszteletet általában kiérdemlik azok az emberek, akik megkapják :)
2013. okt. 20. 15:23
 22/39 anonim ***** válasza:
*agya
2013. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Van ebben is részigazság, amit írsz 77%-os, de nem érdemes előre tervezni ennyire, mert volt már olyan pár, akik 14 év járás után így meg úgy házasság, gyerektervezés stb és házasság után 2 évre szétmentek, mert a pasi beleszeretett egy másik nőbe. Nem szabad nagyon-nagyon előretervezni, de ettől még lehetnek komoly szándékok. Ezzel az erővel akkor senki sem lépne kapcsolatba senkivel, nem? :)
2013. okt. 20. 15:25
 24/39 anonim ***** válasza:
Én csak azt próbálom elmondani, hogy... az a lány.. még gyerek. :(
2013. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Mindig is a gyermeki naivitást, tisztaságot kerestem a nőkben, de valahogyan nem tudtam sokáig megismerni ilyen nőt. Nyilván még vele sem biztos semmi. Nekem fontos, hogy egy nő tiszta legyen lelkileg, tehát nem ildomos 18 éves korára már kiégni érzelmileg, fizikailag. Nem tudok mit kezdeni a bugyuta lányokkal, nőkkel. Így mivel ezt most érzem, mármint a komolyságát, gyermeki naivitását (amit messzemenően tisztelek), a kort már nem nézem.
2013. okt. 20. 15:30
 26/39 anonim ***** válasza:
Érti egyáltalán a flörtöt, mersz vele erről beszélni? Nem szokott hárítani? Tudod, egyáltalán hogyan néz ki vagy csak kialakult benned egy kép milyen lehet? Nem félsz az átveréstől?
2013. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Nem rólam írtad ki véletlenül a kérdést? :D
2013. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Nem ver át ez tuti! :D

28-as írj rám és kiderül :D

2013. okt. 20. 15:35
 29/39 anonim ***** válasza:
Volt ám több kérdésem is :(
2013. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nem rólam, az a srác csak 24. Pedig olyan édes, ahogy a lányról beszélsz. Magamból kiindulva én sem tudnám még nőnek nevezni magamat. Gyerek vagyok, pedig nem volt egyszerű életem, érett vagyok a koromhoz képest, de na, akkor is gyerek, és kész. :)
2013. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!