Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre eléggé fiús az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre eléggé fiús az arcom, miért, miért pont én sikerültem így?!

Figyelt kérdés

Olyan az arcom, mint a mai tipikus uniszex modelleknek, persze nem vagyok modellalkat, nem ez a lényege a dolognak.

Szóval semmi finom báj, semmi nőiesség, karakteres az arcom, nagyon szögletes az arcom, az egyetlen szép, amit szeretek, azok a nagy szemeim. :) A szám is vastag kicsit, de valahogy az egész nem illik össze együtt, külön-külön, meg leírás alapján lehet szépnek tűnhet, de nem...

Hogyan lehetnék nőiesebb? Így senkinek nem kellek.


2013. szept. 15. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább mutass egy képet :)
2013. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz egy képet magadról privátban elmondom a véleményemet, ha ez segít. ^^
2013. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Látatlanban erre nem sokat lehet mondani...
2013. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem hinném,hogy akkora katasztrófa lennél,de gondolom a smink dobna ezen az ügyön.
2013. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tippeket várok, mitől lehet nőiesíteni, finomítani az arcon.

Nem véleményeket a külsőmről, ronda vagyok, kész, elfogadom.

2013. szept. 15. 00:53
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem véleményeket a külsőmről, ronda vagyok, kész, elfogadom."


aha, rendben, persze

2013. szept. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az arcodon nem tudsz változtatni. Ami megoldás lehet az egy új frizura...biztos van olyan ami jól állna neked. Vannak pl. rövid hajú lányok, akik kicsit fiúsak, de valamiért mégis szexisek. Kérd egy fodrász segítségét.

Egyébként küldhetnél képet ha akarsz, szívesen megnézem, hátha tudok többet mondani.

2013. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sminkkel, más frizurával tudod "formázni" az arcod. Amúgy komolyan érdekel, hogy te milyen arcot tartasz olyan csúnyának. Ha gondolod küldhetsz privátban képet, maximum letakarod egy csíkkal a szemedet, aztán egy olyan képen már anyád sem ismerne rád, ha ettől félsz.
2013. szept. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FollowWings válasza:

Frizura, smink, ruha és egy jó nagy adag önbizalom, mert minden látszik a kisugárzáson.

Ha eleve, nem tartod magad szépnek, nem is törekszel annyira rá, mint aki annak tartja magát, hogy ezt a szintet fenn tartsa.. Tehát görbén fogsz járni, lóg a fejed, és hidd el még egy model alkattól is iszonyat látvány.

FŐ A KISUGÁRZÁS!! -> SZÉP VAGY!

2013. szept. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AeonFLUX ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen, hanem Fergie is és Tori Spelling is.
2013. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!