Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan vele lennék, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan vele lennék, és beindulok, ha hozzámér, mégsem tudom elképzelni, hogy megcsókol, vagy szeretkezünk, most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja ismertem meg egy srácot, aki már első látásra is nagyon szimpatikus volt. Hihetetlen értelmesek a szemei, helyes az arca és úgy éreztem van benne valami különleges.


Aztán elkezdtünk egyre többet beszélgetni, kiderült, hogy nagyon megegyezik az ízlésünk minden téren, emiatt még inkább megtetszett.

Én soha nem a legpopulárisabb dolgokat szeretem, inkább az elvont dolgokat. Eddig senkit nem sikerült találnom, aki ezeket szeretné, így nem tudtam kivel beszélni bizonyos témákról. Amíg nem jött ez a srác. :)


Elég gyakran találkozunk, sokat bulizunk együtt, és már kb. egy hét után az volt, hogy amikor megláttam ezt a fiút, akkor hevesen elkezdett dobogni a szívem, és elhalkultam, mert zavarba jöttem tőle, pár perc múlva viszont pörögtem, annyira élveztem a társaságát, feltöltött teljesen.


Nos, a helyzet még mindig ugyanez. Legszívesebben minden percben vele lennék, amikor megpuszil vagy megölel, akkor mindig nagyon beindulok, és a szívem majd' kiugrik. Ha körülöttem van, akkor úgy érzem, hogy tele vagyok energiával és hogy a világ egy szép hely.


Viszont ha arra gondolok, hogy milyen lenne, ha megcsókolna, akkor viccesnek érzem az egészet. Mert egy olyan helyzetben teljesen úgy érezném, mintha egy nagyon jó barátot csókolnék. Próbáltam arról is ábrándozni, hogy milyen lenne vele a szex, de semmit nem éreztem, és végig sem tudtam gondolni a dolgot.


Azt sem tudom elképzelni, hogy párkapcsolatban legyek vele, de ha arra gondolok, hogy egy másik lány pasija, vagy csak az is elég, ha látom, hogy egy másik lánnyal beszélget, akkor hatalmas féltékenység uralkodik el rajtam, és szédülök, szinte rosszul vagyok, néha hányingerem is van.


Egyébként a 2 hónap alatt olyan tulajdonságaira is fény derült, amik bennem is megvannak és amiket utálok magamban. Néha ezért nem "szeretem" őt sem annyira. Lehet ez közrejátszik az érzéseimben? Vagy mi a fene bajom van? Soha nem tapasztaltam még ilyet.


22/N


2013. okt. 20. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Képzeld pont én is tök ugyanígy vagyok.
2013. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég szr érzés, nem? :)

Akarod őt, de mégsem akarod. Viszont azt sem akarod, hogy mással legyen. Egyelőre nem tudom ő hogyan érez velem kapcsolatban, de bárhogy is lenne, nekem nem lenne jó. :D Vicces..

2013. okt. 20. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedj vele, és beszéljétek meg a dolgokat.

Aztán majd kiderül, hogy merre kanyarodtok.

2013. okt. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!