Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik a korombeli lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a korombeli lányoknak? 15/F

Figyelt kérdés
182 cm magas vagyok 85kg, húsosabb vagyok a többi srácnál, nincs kockahasam se. Kedves vagyok, érdeklődöm a másik után, néha túlzásba is viszem. Az érdekelne hogy mi tetszik a korombeli lányoknak?

2013. okt. 20. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nálad idősebb fiúk.:D
2013. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Hááát, a kocka has. Meg a swag.
2013. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Legyél swag, páwa, az életstílusod legyen yolo, és válassz olyan lányokat akik lájkolják a twerkinget.
2013. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy ÖNMAGAD!!!! 14/L
2013. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4/4 Mindig önmagam vagyok. De a mostani korosztálynak a 2. 3. kommentben említettek kellenek.
2013. okt. 20. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
vannak akiknek nem a swag, meg a tömeg gyártmányú műanyag jön be...hidd el ha önmagad adod, az jobban tetszik a lányoknak, az olcsó termékeket hamar eldobják...persze a kedves srácokat hamar átverik úgyhogy vigyázz! de gondolom te se egy barbie babát akarsz.... ez persze az én személyes véleményem, én nem a tömegre bukom és hál1 istennek még olyan pasim se volt..15L
2013. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
swag,yolo,kockahas.:$
2013. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

fujj hogy utálom az ilyen hülye kis díszb*zikat, mint az ilyen nagy SWAG-ek... Légy önmagad, én is ezt osztom.:) Nekem sokkal jobban bejön.

14/L

2013. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Most mi a baja mindenki nek a Yolo élet stílussal?? (én sem szeretem a swag-eket meg a páwa-kat) Mindenki itt siránkozik és keresi a lelki társat miközben még életük sincsen.. épp azért kell élvezni az életet amíg lehet.. -.- YOLO BITCHES!!
2013. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Oké,sablonos duma ez az add önmagad,és idösebb is vagyok nálad,de tényleg az a lényeg, hogy eredeti légy. Nekem pl. kifejezetten bejön,ha egy pasi kedves,udvarias(!), de nem fojt meg a jelenlétével. Az meg ha mackósabb a srác,pluszpont,én is molett vagyok,nehogymár a pasim vékonyabb legyen ;)

17/L

2013. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!