Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért hiszitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért hiszitek azt, hogy a lányoknak tetszik a bunkó stílus?

Figyelt kérdés
egyre több férfival ismerkedtem meg mostanában, főleg mivel nyár van, és az is bunkózik beszól mindenre csak úgy, akiből ki se lehet nézni, és ezek után el is várják, hogy kedvesek legyek velük. mégis miért?
2013. júl. 28. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert a lányoknak a bunkók jönnek be, ezért.
2013. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert a többségnek tetszik.Dominanciát sugároz.
2013. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert a normálisak nincsenek megbecsülve ....
2013. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, én tudom, hogy a lányoknak (egy részének) az jön be, ha valaki bunkó, és sz.rik a fejére a srác... De van aki meg él-hal a romantikáért, meg van aki "normális" és teljesen alap dolgokat vár el, ami minden embernek kijár az embertől (meg egy kicsi plussz, mert hát mégis csak szerelem...)

F17

2013. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
fura, de nekem ez nem jön be, sőt kerülöm az ilyeneket, akinek meg igen, az olyan is... jelentkezzen már olyan nő, akinek konkrétan tetszik ez a stílus.
2013. júl. 28. 20:08
 6/17 anonim válasza:
Mert általánosan tetszik.nekik
2013. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem fog jelentkezni senki, mert mind tagadja. :)
2013. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerű, hogy miért hisszük ezt sokan. A "kedves" arcoknak általában semmi önbizalmuk nincsen. A "bunkók" meg minden javításra szoruló jellemvonásuk ellenére férfiasságot, dominanciát sugároznak magukból, legalábbis az "igazi" bunkók. Ez pedig bejön a csajoknak. Sok kis p*csös kölyök meg azt hiszi, hogy a nők a bunkóságra nedvesednek, ezért átállnak erre, de nem jön össze nekik, mert a bunkóságukon is átlátszik a bizonytalanság. Ilyen alapon levághatták volna, hogy tévedtek, dehát látod... Nem esik le nekik.
2013. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert így van, még ha tagadjátok is. Persze a külső fontosabb, előbb mentek el egy kedves, de jóképű fiúval, mint egy csúnya bunkóval, de az abszolút nyerő a jóképű-bunkó kombináció.
2013. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2013. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!