Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy lánynak ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy lánynak ilyet csinálnia?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csajt, aki alapjáraton normális, és nem is buta... De legutóbb elég érdekes dolgot mutogatott nekem. A telefonjában van egy lista, amiben összegyűjtötte a fiúkat, akikkel kevert már, vagy szexelt, vagy bármi... Mellesleg az én volt barátom neve is a listán volt.. De ez mellékes.

Lányok, ti mit tennétek ha egy ilyen listán a volt barátotok neve, vagy a fiú neve is ott lenne, aki tetszik?

És mit gondoltok erről? Miért csinálja ezt? Szerintem rohadt szánalmas :D


2013. okt. 20. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarja elfelejteni őket. Több tucat névből könnyen kiesik egy-kettő.
2013. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te fiú vagy lány vagy..
2013. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyen mit mutogatni az unokáknak!!!
2013. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kellenek az ilyenek a világba
2013. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És elég vicces, hogy nekem mutogatja ezt... Amikor olyan személy is van a listán, aki egy érzékeny pontom. :D

Lány vagyok.

2013. okt. 20. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy idős korában tudjon mire felvágni...

[link]

2013. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisacsaj egy rib...anc, és ezt élvezi. Felvág vele, mert azt hiszi, hogy ettől menő lesz. :)
2013. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő egy rib anc
2013. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!