Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy sok jó válasz van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy sok jó válasz van erre a kérdésre az oldalon de lécc magyarázzátok el hogy hogyan kell csókolózni?! Vagyis egy lánynak mit kell csinálnia és ne azt írjátok hogy ez jön magától mert nagyon izgulok, mert nagyon félek hogy elrontom :D

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Vedd le a felsőd xD Mindjárt érdekesebb lesz az a csókolózás
2009. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd hogy a pasi irányítson!
2009. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem magyarázzuk el.

Olvasd el a nagyon sok jó választ, de úgysem fog túlsokat érni ott és akkor.

2009. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nemcsak a medvesajt a barátod hanem a gugli is lány.
2009. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tényleg jön magától!
2009. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

én is úgy gondolom mint az előző válaszolók,ezt nem lehet elmagyarázni,ez nem egy olyan cselekvés mint a csaptelep felszerelése,nincs jó és rossz módszer..igazából amire rájöttem az az hogy mindenkinek van egy egyedi,sajátos csókolási technikája..de azért én mégis megpróbálkozok egy általános módszert leírni..elvégre is kérdeztél valamit amire legjobb tudásunk szerint válaszolni tudunk.tudom azért nehéz ezt leírni,mert amikor az ember csókolózik akkor kizárja a külvilágot,és nem elmondások,ötletek,tippek alapján cselekszik hanem az ösztöneire hallgat..nem régiben olvastam egy hasonló kérdést és én 16évesen aki már elég sokszor csókolózott is meghökkentet hogy valójában én se tudnám leírni hogy hogy kell csókolózni..ezek szerint azt se tudom hogy kell(?)..a barátnőim mást állítottak:)

na szóval:D

remélem nem gond ha bemásolok egy előző kérdést amire szintén én adtam a választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2009. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyira jól lel ett írva, hogy tényleg vissza kéne keresned.

Sokan az estét alig tudták kivárni, míg a párjuk hazaért.

2009. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem se magyarázták el anno és nesze az a srác is túlélte meg én is!!!!!! Ne a könnyű megoldásokat válaszd, meg milyen már az h csók közben arra figyelsz h azt csináld amit mondtak h csinálj!!! fúj, megölné az egész helyzetet, a srácnak/csajnak meg olyan lenne mintha egy babát csókolna!!! Úgyhogy gyerünk légy nagy gyerek és csináld magadtól!!!!!24/L
2009. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dori970103 válasza:

kedves kérdező.

én még frissen, ma kaptam meg az első csókomat. :$ kérdést is tettem ki ezelött és mindig olyat kerestem hogy hogyan kell csókolozni és nagyon paráztam. és tök ideg voltam hogy mindenki annyit irt hogy jön ösztönösen.És ma végül megtörtént.és nem lehet elmagyarézni hidd el, éstéleg jön ösztönösen.:)

2011. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!