Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg és biszex fiúk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex fiúk, és lányok! Melyik fiúval mit tudnétok elképzelni a leírások alapján?

Figyelt kérdés

Azt írjátok oda, hogy kapcsolat, barátság extrákkal, haverság, vagy semmi. :D


1. Alacsony, zöldes szemű, kopasz, nagyon izmos, kockás hasú, izmos fenekű konditermista. Nagyon humoros, és nagyon odaadó is, ha szerelmes. Nehezen mutatja ki az érzelmeit, félénk, ha szerelemről van szó, de ezen kívül nagyon magabiztos. A szexben gyengéd, és odaadó.

2. Nagyon magas, zselézett fekete hajú, sötétbarna szemű, kreol bőrű, hatalmas tetoválással a hátán és a kezén is.

Ő nagyon megértő, mindenkit meghallgat, de nem túl megbízható. Néha nagyon bölcs dolgokat tud mondani, de néha nagyon agresszív. Szexben nagyon durván nyomja, szado-mazót sem veti meg, stb. Lehet, hogy vannak biszex hajlamai.

3. Magas, barna hajú, hatalmas kék szemei vannak, tipikus "északi típus". Nagyon sportos, arányos, szálkás teste van. Ő nagyon okos, nagyon titokzatos, kiismerhetetlen. Néha úriember, néha csak egy szexőrült. Szexben néha gyengéd, néha nagyon durva. Sok önbizalma van.

4. Magas, nagyon izmos, szőke haja van és szúrós világoskék szemei. A legstílusosabb közülük, a legmárkásabb, legkirályabb cuccok birtokosa. Rengeteget foglalkozik magával. Néha nagyképű, de alapjáraton egy nagyon humoros ember. Szexben nagyon hálás és odaadó. Úgy csinálja, ahogy te akarod. Maga a megtestesült önbizalom.

5. Alacsony, vékony, barna haja és kékeszöld szemei vannak. Focista. Nagyon hálás, nagyon odaadó, nagyon érzékeny, bármit megtenne azért, akit szeret, néha túlzásba is esik. Bizonytalan. Szexben nagyon gyengéd.

6. Barna haj, barna szem, szemüveges, kicsit pattanásos, vékony. Tipikus kocka mókamester. Rengeteget röhögünk rajta. Nagyon okos, szinte zseni, ért az informatikához, fizikához, stb. Lányok társaságában nagyon félénk, nem mer kezdeményezni. Szűz még. Néha elég féltékeny másokra és szidja magát.


2013. okt. 20. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

4 vagy 5


21F

2013. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
2 vagy 3
2013. okt. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 moonlightsentinel ***** válasza:

1. Nem az én típusom, összehaverkodni össze tudok az ilyenekkel, de ennyi.

2. KELL!!! *.*

3. Nem szeretem a kiszámíthatatlanságot meg a titokzatosságot. Max. haver, de inkább még az se.

4. Nem szeretem túlzottan a sznobokat, de ezek közül ő a második legjobb.

5. Hősszerelmes típus nem kell :D Havernak se, mert többnyire csak nyavajog.

6. Havernak OK. Ha nem vészes az önbizalomhiánya, és megfog valamivel, akkor akár kapcsolat is, ő a 3. legjobb nálam ezek közül.

18/F

2013. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3,4,6 esetleg, de egyiksem olyan akire én vágyom....

De miért tetted fel a kérdést? Ők a te haverjaid? Vagy inkább te akarsz közőlük választani?

23/L

2013. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. semmit

2. nagyon vele se tudnék semmit meg ki zselézi még a haját?:DD amikor 15 voltam akkor volt menő

3.északi típus barna hajjal? akkor már inkább szőke, nem? de ez már szimpibb.

4. nem szimpi

5. ő tetszene, sőt tetszik is mert ismerek ilyen srácot

6. nem


21, meleg

2013. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5: igen, északi típus barna hajjal.


Köszönöm a válaszokat:D

2013. okt. 21. 13:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Én legjobban a 3-as sráchoz hasonlítok. Fehér bőr, szőke haj, zöldesbarna szemek, 195cm magasság, és 78kg. Nem vagyok kigyúrt, inkább valahol a vékony és az átlagos között vagyok. Szeretek beszélgetni, kiszámíthatatlan vagyok néha, meghallgatok mindenkit, imádok olvasni :D

Na, kinek kellek? :D


A vad szex szerintem nem jó, inkább a lassabb. Igaz, aktív vagyok, de nagyon, és eléggé úgy fest, hogy a kérdező passzív lenne. Ezzel semmi baj sincs, csak megjegyeztem, ill. megkérdezem :)


18F

2013. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok, de nekem a 3mas vagy 4es tökéletes lenne. Talán még a 2es is ha nem lenne agresszív.
2013. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. Külsőre nem az esetem, belsőre jól hangzik. Barátság.

2. Külsőre már közelebb áll az ízlésemhez, de ha megbízhatatlan, inkább semmi.

3. Lásd 2.

4. Nem tetszenek sem a szőke férfiak, sem az önimádók, de talán jó barát lehetne extrákkal.

5. A bizonytalanságtól is paranoiás leszek, egy borderline bántalmazó jut eszembe róla, de barátnak talán jó lenne.

6. Barátság.

2013. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. Mennék vele kondizni, és rávenném, hogy növessze meg a haját. Nem, amúgy nem akarnám megváltoztatni, szóval így haveri viszonyt tudnék elképzelni.

2. Szexkapcsolat kizárólag.

3. Ő barátság extrákkal, elég izgalmas férfi lehet. ;)

4. Megint egy szexkapcsolatot tudnék elképzelni.

5. Hát vele elmennék randizni, kapcsolat sem elképzelhetetlen.

6. Ő csak haver lenne, de próbálnék neki csajozásban segíteni, tippekkel ellátni.

23/F (biszex)

2013. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!