Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha fiú létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha fiú létemre van egy érző szívű, empatikus, megértő, érzékeny, egyfajta, művészi, gyengéd lelki részem is, amellett, hogy ezt minden erőmmel rejteni szeretném a lányok és úgy általában az emberek előtt?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyengének látszani, szerencsére elég jól tudom leplezni, de ha egyedül vagyok van, hogy egy film, zene vagy csak úgy az élet meghat, néha elkönnyezem magam emiatt, de mivel a lányoknak erős állat kell, mindig tudtam ezt eddig rejteni, mégis rájötte, hogy egy igazi kapcsolathoz elengedhetetlen az őszinteség, már így is sok mindent eltitkoltam vagy hazudtam lányoknak elegem van ebből, szeretnék egy olyan kapcsoaltot, ahol őszinték lehetünk egymással és mégsem gáz vagy taszító, mondjuk, hogy van egy ilyen érzelmes részem is.
2013. okt. 20. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen pasi vagyok,de még soha egy nőtől sem kaptam azt,hogy ez visszataszító lenne.

Légy önmagad!!!


Norbi

2013. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de aranyos.

ja nem az.

2013. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen voltam. Őszinteség a legfontosabb, aki nem fogadja el az érző éned az nem is szeret!
2013. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gáz nem itt kezdődik, gyermekem.
2013. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, miért akarjátok ezt letagadni...mindig is egy ilyen fiúra vágytam, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
2013. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ezt rejteni próbálod.
2013. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orulok neki, hogy ilyen szemelyisegfuggo vagy, nagyon ritka. Mar csak hasonloan erzelmes not kell talalnod.
2013. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen volt az elején a kapcsolatunknak. Pont ezért szerettem belé, mert érzelmes volt és őszinte. Egyáltalán nem gáz. sőt... Szeretném, ha most is ilyen lenne...

Úgyhogy... ne változz meg mások miatt soha!

2013. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz... az ember amúgysem felelhet meg mindenkinek, neked kell eldönteni hogy olyan akarsz-e lenni mint a többség, és elrejted az igazi énedet, vagy vállalod... lehet így szűkül a kör a lányoknál de az biztos hogy őszintébb és normálisabb kapcsolatra találhatsz. Ha választanom kell, nekem ezerszer inkább ez jön be, én is ilyen vagyok csak lányban. A volt barátom is ilyen volt amíg szeretett, aztán megunt, utána már közönyössé vált, de sosem tudnék másmilyen emberrel lenni, és szerintem még sok lány keres hasonlót szóval ne aggódj.
2013. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!