Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Nem értem hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem értem hogy most mi van!? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,(ő l/14 én f/15) aki egy ideje már tesz célzásokat hogy: "Igazán mért nem mondasz nekem szépet" és a többi, és a többi. Persze eléggé hamar leesett a tantusz.

(Régebben csak élcelődtem vele, persze nem komolyan, csak úgy viccelődve barátilag. )

Amúgy nem az a nagy közösségi forma, visszahúzódó, kedves, baromi szorgalmas, meg minden.

Szóval én sem vagyok közömbös iránta szóval elkezdtem a "szépeket" mondani, ami olyan nagy szenzáció volt neki, (a régi helyzethez képest) hogy azóta is számolja, hányat bókoltam már neki. Szóval úgy tűnt minden, ha nincsen is sínen, de már majdnem... úgy tűnt.

Van néhány furcsaság amit nem értek, és ami miatt kiírtam ezt a kérdést.

Kettő van:

Az egyik, hogy mivel szép lány, sokan legyeskednek körülötte és élcelik, nem egyszer úgy, hogy az már molesztálásnak számít. Ő meg nem tesz semmit. Már többször kérdeztem hogy, mért nem céloz be egy tökön rúgást, de mindig, azt mondja, hogy ez még nem olyan vészes.

A másik. Nem rég volt egy sulibuli, ahol teljesen kikelt magából. (A kettő közül ez aggaszt jobban.) Levetette azt a jellemző, visszafogott stílusát, és mindenét jól, látványosan kitolva, táncolt... mindenkinek... mindenkivel. (Na jó, nem mindenkivel de többekkel.) Csak velem nem. (Mentségére legyen mondva, hogy a tánckészségeim olyanok mint egy orrszarvúéi.) Persze ezt nem vettem személyes sértésnek, elvégre semmi nem köt még össze minket, de akkor is... Mindenesetre egy világ dőlt össze bennem, többek között azért is tettszett mert ő nem volt az a világ ri**nca. Persze az is lehet, hogy túlparázom, vagy részeg volt, vagy csak előjött neki egy kamaszkori akármicsoda... Nem tudom, tényleg nem.

Azét írtam ki ezt mert remélem, hogy vannak fent lányok is, és fiúk is, olyanok is akik megnyíltak, és olyanok akik hozzám hasonlóan, ezt nem értették, akik a tapasztalatukból tudhatják, mennyire van még esélyem.

F/15



2013. okt. 20. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszahúzódó de táncolt szinte mindenkivel? Ez a kettő szerintem üti egymást. 14, lehet, hogy még "kislány", és ahogy észrevette, hogy elkezdtél bókolni neki, hogy törődsz vele, már nem is kellesz. Vagy: azért nem táncolt csak veled, mert féltékennyé akart tenni. De ha járni szeretnél vele, akkor ne várj sokat...
2013. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

mivel nehéz suliba járok és ellég stresszes igy mikor szorakozásra van esély vagy táncolni akkor kihasználom pedig csendes vagyok ... hogyha a barátnők nem piszkálnak.

Engem a volt barátom kosarazot ki suli diszkon együt mentünk haverokkal és egész este egyedül voltam és csak lányokkal táncoltam ő meg az összes lánnynal táncolt és az egyikkel össze is mellegedet aztán elmentem sírni .. ő meghaza ment hát ennyi ... jobban szeretem ha egy fiú kér fel táncolni.. 15/l

2013. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs a megfogalmazást, de akkor az egy segg... Így dobni egy csajt, nem is rendes szakítás... Ha már annyira gyáva, hogy nem meri élőben megmondani, akkor inkább üziben vagy telefonon... De így pfff, hova tart mondcsak a világ mi?
2013. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértelek kedves kérdező, és én is hasonló cipőben jártam,

nemtudom mi a megoldás, én hagytam a francba mert ez olyan megalázó volt számomra.

2013. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emens17 válasza:
Azt kell mondjam én a helyedben innentől kezdve lesz*rnám én egyszerűen utálom amikor egy lány részeg és még rá is játszik a fejére...
2013. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs gond, ne agyalj rajta.Persze, hogy van még esélyed!

Egyszerűen csak tartsd tiszteletben a szabadságát!Ő így érzi jól magát, hát tegye!Amennyiben valóban szerelmes vagy, valahol érzed, hogy nem akarod megváltoztatni, és örülsz neki, hogy jól érzi magát.

Csak a benned eddig kialakult én képet bánthatja.

De ha szerelmes vagy belé, félre fogod tudni rakni ezt a kételkedő énedet, és el fogod tudni fogadni őt olyannak amilyen.

A szerelem szabaddá tesz, eztnsoha ne felejtsd el!

Téged is, és azt is akibe szerelmes vagy!

2013. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!