Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hogy viszonyul ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogy viszonyul ahhoz hogy egy fiú körül van metélve?

Figyelt kérdés
kort írjatok köszi

2013. okt. 21. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Jobb így. Tisztább esztétikailag szebb. Nekem jobban tetszik.

21L

2013. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem semmi bajom vele. Gondolom, az illető zsidó, a zsidók kultúrájához pedig hozzátartozik. Nem lenne kizáró ok.

19/L

2013. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

*Nekem semmi bajom vele. Gondolom, az illető zsidó, a zsidók kultúrájához pedig hozzátartozik. Nem lenne kizáró ok.


Nekem pont ez lenne a kizáró ok.

2013. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
65%

Nem feltétlenül zsidó az illető, nem csak vallási megfontolásból végeznek körülmetélést - és egyébként sem csak a zsidók, hanem más közel-keleti népek is, pl. az arabok is.

Körülmetélést fitymaszűkület esetén is végeznek, egyszerű egészségügyi okból is.

Mellesleg sok pozitív hatása van, pl. a hímvessző egyszerűbben tisztán tartható, nem gyűlik fel alatta a smegma, és így kevésbé okoz méhnyakrákot a nőknél...

2013. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Viszont mivel semmi nem védi,így a fertőzéseket is egyből elkaphatja...Szóval fityma nélkül ez a tisztántartás és védelem is relatív!


Speciel én még nem láttam metélt férfit.Nem tudom hogyan reagálnék,filmben már láttam és nem volt úgy bajom.

2013. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem csúnyább volt mint egy nem metélt farok.

Viszont jóval érzékenyebb, így a srácot orában kilehet nyírni:D

2013. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pont hogy nem érzékenyebb :)
2013. okt. 21. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Én körül vagyok, általában akik szeretik mosolyognak, akik meg nem azok fanyalognak. Mindenkinek nem tetszhet minden...
2013. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb, mint az ormányos! Nemcsak a férfinak jobb, ha körül van metélve, hanem a barátnőjének is jobb, ha a párjuk megcsináltatja. Én már több korábbi barátomat rábeszéltem, és a mostani kedvesem is körül van metélve! :-)
2013. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

#9

Épeszű pasit aztán beszélhetnél rá, úgyse vállalná :D

2013. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!