Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki látta a disconnect filmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki látta a disconnect filmet nem durva hogy mekkora hatással van az életünkre?

Figyelt kérdés
mint az a srác aki felkötötte magát a filmbe mert kikerült a fotója.. ti mit tennétek ha valaki meztelen képet tenne ki rólatok ? (ne írd hogy te tuti nem küldenél) ha mégis ki kerülne mit tennétek ?

2013. okt. 21. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
mármint az internet, nem a film.
2013. okt. 21. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom, mivel nagyjából 3 éve egy kép sem készült rólam. Innentől kezdve még szarabb lenne, ha egyszer csak látnék magamról valahol egy meztelen képet. Szerintem rohadtul lesokkolna, de annyira nem vagyok jelen az internetes közösségekben(lásd facebook), hogy ez olyan mély depresszióba taszítson. Aztán ki tudja, ha egyszer megtörténne velem, hogy akkor hogyan reagálnék rá.
2013. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legjobb védekezés a leszarás. Ilyen nem történhet velem, de ha igen, akkor egyszerű kimagyarázni: Photoshop. Manapság aki ért hozzá, simán profi munkával el tudja hitetni másokkal, hogy én lennék rajta. Biztos felcseszne agyilag de nem ér annyit pereskedni meg bíróságra járni mint ha leszarod. Minden csoda 3 napig tart.
2013. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!