Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után fáj ott lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után fáj ott lent. Rendszeresen használunk síkosítót a párommal, de másnap vagy még aznap mindig fáj az első szex után lent kívül-belül. Túl durva lenne? Mi lehet a probléma? Vagy ez mindenkinél szokott lenni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mond már ki: "Fáj a puncim."
2013. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Olyan nyeszlettek lettek a nők,régen jól meglehetett erőszakolni őket,manapság csak hozzásimítod a brét azt ömlik a vér.
2013. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem lelki probléma áll a háttérben.
2013. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Az elvékonyítja és kiszárítja a nyálkahártyát.
2013. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a síkosító miatt szokott érzékenyebb lenni, s ha a partnerem bedurvul kicsit akkor mintha sértené a hüvelyfalam
2014. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
azért a nemedet leírhattad volna, a hülyébbek nem értik meg...
2014. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szabadna hogy fajjon, lehet nem vagy elegge felizgulva vagy kicsit durva a partnered. Menj el nogyogyaszhoz lehet valami gyulladasod van a hatterben, nezesd meg, magad, vagy lehet egy mehszajsebed vagy barmi..egy cisztad.. valoszinu nincs semmi gondod, de en elmennek es megvizsgaltatnam magam, neha meg panaszmentesen is erdemes elmenni egy nogyogyaszhoz ellenorzesre.
2014. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy ido utan hozzaszokott, de eleinte nekem is mindig fajt. Kb 20-25 alkalom utan jobb volt, talan en is jobban nedvesedtem, mert mar el tudtam magam engedni, igazan elvezni a szexet...
2014. szept. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. vagyok, en is azt gondoltam hogy beteg vagyok, minden ok volt. Magatol elmult. Mondjuk a mostani patammol nem hasznalunk ovszert, igy az se dorzsol ki.

Picit szokott a bemenetnel amugy serulni a bor, hat lehet tenyleg nyeszlettek vagyunk, de ez mar nem faj annyira hogy nem birnam ki, szex kozben eszre se veszem, csak utans...

2014. szept. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!