Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szórakozóhelyeken miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szórakozóhelyeken miért van 10-ből 9 férfin óra?

Figyelt kérdés
Nem a ruha alatt, hanem jól látható helyen.
2013. okt. 21. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10: hülyeség amit írtál. Én sem feltünösködni akarok és mindig jól látható helyen van az órám. Egyszerűen férfiasnak tartom és fontos látnom, mennyi az idő.
2013. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az órára hamarabb ránézek,minthogy a telefont próbáljam elővenni a zsebemből.
2013. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Pain for Pleasure ***** válasza:

Szerintem semmit nem jelent, én már kb. 9 éves korom óta hordok órát, pedig nő vagyok.

Egy csomóan nem a hasznossága miatt viselik, inkább kiegészítőként, mert divatos.

2013. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azert, amiert 10-bol 9 non valamilyen kiegeszito;)
2013. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert annak az 1 nek nem tellett órára
2013. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg, hogy ha csak az ido erdekel meg mindig jobb az ora mint a telefon, mert gyorsabban megtudod nezni, nem kell vakaraszni, hogy elovedd stb. Plusz nem is sugaroz (az osszeeskuves elmeletek kedveloinek)!
2013. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!