Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit esznek a nők egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek a nők egy ilyen férfin?

Figyelt kérdés
Érzéketlen, semmi arckifejezés, felületes viselkedés, túl felnőttes beszédstílus, lenéz mindenkit, az exeiről és a női nemről úgy beszél, hogy más elszégyellné magát, közben a csajok odáig vannak érte. Fb-n a barátai szép csaj ismijeit jelölgeti, kezd ki velük, folyamatosan hazudik, semmire sem emlékszik, állandóan piál stb...
2013. márc. 29. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én messziről kerülöm az ilyeneket, ha tudom.
2013. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a normálisak semmit
2013. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
van ilyen ismerősöm és tapadnak rá a csajok
2013. márc. 29. 21:17
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert pont ilyennek kell lennie egy férfinak, a piálást leszámítva! Inkább ilyen legyen, mint emos...
2013. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jaj, most irigykedsz? nem azért tapadnak rá a csajok, mert bunkó, hanem mert tud csajozni.. tudja hogyan kell szédíteni őket és ennyi

bár nemtom a semmi arckifejezés miért van itt:D a felületes viselkedést meg döntse el az, akinek érzelmei vannak felé vagy tőle, ne pedig Te!

túl felnőttes beszédstílus az milyen amúgy?:D

2013. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
egy fiúra miért kellene irigykednem? most nem erről van szó.
2013. márc. 29. 21:21
 7/15 anonim ***** válasza:
#5 ugye ez csak vicc
2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vagy mi a franc, #4
2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

SynysterGates-nek:


De, tök komolyan gondoltam! 4-es válaszoló voltam! Vagy netán legyen egy srác Justin Bieber-es?...

2013. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem, de nem is ilyennek kell lennie egy férfinak
2013. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!