Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában mit gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit gondolnak egymásról az emberek?

Figyelt kérdés
Őszintén szóval nem igazán bízom meg férfiakban. Vannak persze fiú haverjaim, de hogy én ennél is tovább menjek bárkivel is, az még valójában sosem jutott eszembe. Rájuk sem próbálok "úgy" tekinteni, és tartom az egészséges távolságot! Én ennek az okát abban keresem, hogy édesapám sosem bánt túl kedvesen anyukámmal: nem verte vagy ilyesmi, egyszerűen csak tiszteletlen. És én is egész életemben így képzeltem a jövőt egy pasas mellett, hogy ő beugat nekem hogyan nézek ki, mit kell csinálnom, folyton aláz, aztán még utána elvárja, hogy mindent megcsinálj neki. Esküszöm próbálok ez ellen küzdeni, de ez az egész olyan mélyen belém ivódott, hogy egyszerűen nem megy máshogy gondolkodni, és közben hallgatom anyámékat, hogy milyen gáz, hogy a gyerekük homokos -_-". És sokat ront a helyzeten, hogy nem látok az emberek fejébe. Szóval tudnom kell az igazságot! Mi a fene jár mások fejében másokról! A férfiak tulajdonképpen mit gondolnak a nőkről, mi a fenét akarnak tőlük valójában, más lányoknak is vannak ilyen problémáik vagy -bár ne adja ég- ez nekik a normális, ami a szüleim között folyik házasság címén, ez a mindennapi. A legőszintébb bejegyzéseket, please!!!! 20/l

2013. okt. 21. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ahány ember annyi féle.


ami a szüleid között van,az nemnormmális dolog.

2013. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a képlet egyszerű. vannak érzelmi intelligenciájukat tekintve alacsonyabb és magasabb képességű emberek. keress egy magas érzelmi intelligenciával bíró pasit és kész. van belőlük csak kevés.
2013. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális ami a szüleid között folyik, de nem minden férfi ilyen. Alaposan meg kell ismerni valakit, még mielőtt összejönnél vele, nem egy hét után kapcsolatot kezdeni valakivel csak mert olyan "helyes és vicces", ennyi.
2013. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

csak azt tudom, hogy én mit akarok a nőktől: mindegyiktől mást... van, akitől csak barátságot, van, akit meg-megkívánok és van, akitől szerelmet

de ne általánosíts! ez a legnagyobb és legrosszabb hiba, amit elkövethetsz, mert magadat teszed vele tönkre

2013. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rólad special azt gondolom, hogy értelmes vagy. Azért mert érdekes a kérdés, vagy jó a megfogalmazás vagy csak mert vmi primitív formában hasonlóak a gondolataim?-Passz.

De mindenesetre: szerintem ha te tisztelsz valakit, van esély rá, hogy ő is tisztelni fog. Néha jusson eszedbe, hogy a férfiak ugyanolyan emberek mint a nők, csak más adottságokkal:) tényleg így van, lányból is van bunkó,hazug és aki megaláz. És pasiból is van normális.

2013. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

figyelj, az ilyen dolgok hamar kiderülnek. csak esélyt kell adnod valakinek, és könnyen leszűrheted a gesztusaiból, ahogy beszél, hogy hogy viszonyul hozzád igazából. mert ezt nem lehet hosszú ideig megjátszani. igen, vannak olyan emberek, mint apukád, de vannak olyanok is, akik ennek gyökeres ellentétei.


tudom, hogy nehéz az otthon történt dolgoktól elvonatkoztatni, nekem is nehéz bíznom a férfiakban emiatt, de most megpróbáltam/om és ha nem jó valami akkor még mindig lehet szakítani, de nem éri meg elszalasztani a lehetőséget, ha van. csak azt nem értem, hogy anyukád miért tűri ezt... 20/l

2013. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én tisztelem és szeretem a nőket, ha egy lányt páromként, barátnőként tartok számon, őt egyenrangú félként kezelem, nem rendelem magam alá. A faterod ne legyen mérce, mert így a kép, amit a férfiakról alkotsz túlzottan torz. 20/f
2013. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, meg a kedves szavakat, de őszintén ezt a kérdést nem azért írtam ki, mert engem bátorítani kéne, hanem tényleg most mások véleményére vagyok kíváncsi, hogy hogyan élik meg ezt az egészet. De azért az jól esik, hogy az emberek többsége nem egy baltával akarja ketté választani a másikat!
2013. okt. 21. 21:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát lássuk. Egyrészről igazad van, hogy kerülöd a fiúkat ilyen csomaggal. Az emberek nagyon sokszor hajlamosak a szüleikre hasonlító embert választani párjuknak, így könnyen elkövetheted ugyan azt a hibát mint anyukád. Ebben igazad van. Másrészről viszont. Ezzel valami olyasmit hagysz ki az életedből amit nem érdemes. Ráadásul kifejezetten intelligensnek tűnsz ami nagy előny. Esetleg érdemes lenne erről beszélni egy pszichológussal.

És, hogy mit gondolok más emberekről?

Hát a nagy többséget egy idiótának tartom. Olyannak aki leéli az életét a munka-tesco-tv háromszögben. Unalmasak, kevés érdekes gondolattal.

Persze ez a barátaimra nem igaz. Őket szeretem és elfogadom, még ha másképp is gondolkozunk sok mindenről, mert ki tudnak állni a gondolataik mellet. Kb ennyi.

2013. okt. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem amit nem ismer az ember, az nem is hiányozhat neki. Bár ez csak az én véleményem. Nem akarok csöpögő nyállal, kiéhezett nő módjára vadászni az éjszakában. Én már azokat is hülyének néztem gimiben, akik magukat rajzolgatták esküvői ruhában, miközben rájuk sem néztek. Azokról a barátnőimről nem is beszélve, akik esetleg ne adja isten egyedül vannak és mint valami félőrült minden hímneművel kikezdenek, csak azért "hogy legyen valaki". Ebből a szempontból lehet, hogy tényleg régi módi vagyok, de azért két ember ne úgy válassza ki egymást, hogy rövid távon ez is jó lesz. Fél évig nyálzanak, aztán rendeznek egy hisztit és az "édes kis pici pocokból" hirtelen "büdös r*ngyó és utolsó senkiházi" lesz.
2013. okt. 22. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!