Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor leszek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

mer úgy érzem még egy darabig biztos nem, és szerintem nem is akarok az lenni soha. elképzelni sem tudom hogy mire lenne jó szerelmesnek lenni, sőt azt sem hogy mit tudnék egy kapcsolatban csinálni a másikkal.


az a vicces hogy már 23 vagyok



2013. okt. 22. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre nekünk kéne tudni a választ?
2013. okt. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Te biztos egy lúzer pasi vagy.

Vajon miért mindig a lúzer pasik állítják azt hogy szerelmesek akarnak lenni?

2013. okt. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ku­rva szar szerelmesnek lenni.
2013. okt. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a dologhoz két ember kell. Még nem találkoztál a másikkal. De ha megismered..................
2013. okt. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz ilyennel! csináld azt, ami jólesik neked! :)
2013. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt csinálom mindig ami jól esik, meg amit szeretek :) csak ez nem talál meg :)
2013. okt. 22. 13:58
 7/8 KedvesPitypang válasza:

Szia!

Tudod, amit most kijelentettél, hogy szerinted egy darabig biztos nem leszel szerelmes, nagyon relatív. Nem tudhatod hogy mikor és hol fogsz összefutni az illető személlyel.

Egy húsboltban? Egy aluljáróban? Vagy épp az órásüzletben? A jövő úgyis elhozza. De befejezem inkább a nagyon fellengzős gondolatokat: Honnan tudod, hogy NEM akarsz szerelmes lenni, ha még nem próbáltad? Egyébként pedig az ember nem tudatosan lesz szerelmes,nem akarat kérdése, hanem egyszer csak megérzi... Észreveszi magán. És hidd el, tudni fogod, hogy most ez a szerelem. Amikor folyton ő jár a fejedben, meghalnál a csillogó szeméért, vagy a mosolyáért, vagy ahogy egyszer rád nézett... titkon mindig őt figyeled. (legalábbis én ilyen vagyok, ha szerelmes vagyok :) ). És igen, aki még nem érezte magát szerelmesnek, az elképzelni sem tudja, hogy vajon mi a francra lehet jó a szerelem. És ha szerelmes leszel, nem azon fogsz gondolkozni, hogy mit tudnál csinálni egy kapcsolatban a másikkal, hanem mondjuk azon, hogy mit SZERETNÉL csinálni a másikkal. Ezt pedig mindenki maga dönti el. Te is! Miért írtad hogy MÁR 23 vagy? Szerintem szerelmesnek lenni sohasem késő. Ki tudja,lehet hogy holnap fogod megpillantani Őt, de lehet hogy holnapután, vagy az elkövetkezendő 10 percben, vagy egy hónap múlva.. Ez azt hiszem érthető :D

Így a végére pedig remélem nem fogsz haragudni, de elmesélek egy történetet, ami velem esett meg:

Gyakran látogatom a Facebookot, és az ilyen: Dreamworld *-*; Just love ♥; meg ilyen oldalakon láttam sokféle posztot, miszerint: Úgy fáj...; Nem tudom elengedni..; egyszóval olyan lányoknak/fiúknak szólókat, akik csalódtak a szerelmükben, vagy épp szakított velük a másik. Én pedig (mivel még soha nem estem át ilyenen, nayg bőszen kijelentettem: Ugyanmár!! Velem ez soha nem fog megtörténni, nem fog érdekelni... De aztán jött a nyár: Szóval eljött hozzánk New York mellől (Maine államból) egy 22 éves, nagy barna szemű, alacsony egyetemista fiú (vagy férfi ? :D ), z ingyenes angol nyelvtanfolyamra. Ő volt a lektor. Na a lényeg az, hogy fokozatosan rájöttem, egyre többet bámulom a mosolyát, a szemeit. SZerelmes lettem. És amikor az egyik csoporttársam egy viccet mondott enkiés azon együtt nevettek, iszonyúan féltékeny lettem. S már azon is feldühödtem, ha egymás mellett láttam őket sétálni ( volt hogy kint tartottuk az órát). Otthon pedig teljesen rossz kedvem volt, magamba zuhantam. Rájöttem hogy hülye voltam, mert kijelentettem, hogy velemiylen úgysem fog megtörténni. És tessék! Száz szónak is egy a vége: gondolj csak erre a történetre, amikor újra felteszed magadban a kérdésedet.

Remélem nem voltam nagyon unalmas, és segítettem egy kicsit neked. :)

2013. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerelmed majd lesz ugyis majd valamikor aszt hgy mikor leszel szermes aszt eldonteni nem tudod ugyse de majd eljon a te idod
2013. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!