Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Minden nap vele álmodom. Ő szeret engem, ezt elmondta. De még semmi sem történt köztünk, elég messze lakunk egymástól és nem tudunk találkozni...

Én már kezdem feladni a reményt, és ezt meg is írtam neki. Ő viszont nagyon kitartó. Én is őrüptem szeretem, de ahogy modtam, még semmi sem történt...

Egy hete minden nap azt álmodom, hogy megcsókol... Pedig velem még soha nem történt ilyen... Miért álmodom ezt? Lehetséges, hogy úgy álmodom meg, ahogy a valóságban is megtörténik? És mit csináljak? Kérlek segítsetek...

L


2013. okt. 20. 08:09
 1/6 anonim válasza:
Majd találkoztok.
2013. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

találkozzatok..vagy legalább is írd meg hogy szereted, és HOGY MIT ÁLMODTÁL!

Ha leirod az álmodat, és a fiú szeret, nemlesz az a távolság amit ne tenne neg érted

2013. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk,hogy te szerelmes vagy-e?-.-"
2013. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért álmodsz erről, mert erre vágysz, ezen agyalsz folyamatosan.

Mennyi lenne az a nagy távolság és hány évesek vagytok?

Hacsak nem másik országban laktok(de még akkor is...)megoldható a találkozás legalább hétvégente.

2013. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát milyen messze az messze? Csak nem az ország másik felén lakik, ha meg kitartó, és szeret téged az nem akadály, én is kémentem 10 kilómétert gyalog esőbe ahhoz akinek udvaroltam.
2013. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

16 km...

Na meg a másik... Hogy nem vagyok egy modell alkat, és attól félek, hogy mi van, ha íhy nem fogad el?

Meg egy barátnőmön keresztül ismerkedtünk össze. Ők hetente találkoznak, és egymásnál is szoktak aludni... És... Ez nekem egy kicsit fura...

14/L

2013. okt. 20. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!