Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, ki szerint izgató?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, ki szerint izgató?

Figyelt kérdés
Belezúgtam egy srácba aki nagyon sokat beszél angolul, szinte mindig (mert félig brit)és tökre beindulok ha elkezd angolul beszélni. Még az angol órák is ,,izgalmasabbak'' amióta ez van... Röviden az angolra izgulok, ez normális?
2013. okt. 22. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a franciára izgulok.


Je voudrais coucher avec toi :)

2013. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaj mar dugni akarsz mi? szopiz le azt meg van odva
2013. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszéltem már olyannal, aki pl. az orosz beszédet hallva izgult fel. Van ilyen, valamilyen idegen nyelv fétis. Nekem is volt ilyen időszakom régen, rövid ideig, bár én férfi vagyok.
2013. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi, ez némiképp megnyugtató.
2013. okt. 22. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.:)
2013. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy engem speciel nem egy bizonyos nyelvvel, hanem egy-két nő hangjával lehet beindítani. Ilyen például Kökényessy Ági (általában Jennifer Aniston magyar hangja) vagy Mélanie Pain (Nouvelle Vague énekesnője).
2013. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a srác, szerintem akármilyen nyelven beszélhet izgató :) De ha idegen nyelven beszél, akkor .. máshogy ejti a szavakat, esetleg erotikusabban cseng.. :) Szerintem normális
2013. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy az akcentusa is teljesen beindít...
2013. okt. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!