Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy a barátom ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyok együtt a barátommal. Előtte mindig is voltak fiú barátaim (1-2) akikkel ha találkoztam, megöleltem őket, és ezt szeretném, ha így maradnak. Rájuk csak barátként tekintek, semmi több, viszont nem szeretném, hogy a barátom féltékenységi rohamot kapjon, amikor megölelek egy srácot, akivel évek óta nagyon szoros barátságban vagyok. (lány barátaimat is meg szoktam ölelni, az mondjuk nem probléma)

16/L


2013. okt. 22. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úgy hogy szakítasz vele. a féltékenyek idióták.
2013. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az ilyen pasit inkább hagyd ott.. előbb-utóbb zsarolni fog, mindenfélét be fog képzelni, és sokszor tettlegességig is fajul a helyzet az ilyen emberekkel..
2013. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TheHope ***** válasza:
A féltékenység pozitív tulajdonság amíg egészséges határok között van. Elvégre aki féltékeny azt valóban érdekled is. De az ilyen jellegű féltékenység ritkán levetkőzhető,gyanítom egyedül se nagyon mer elengedni sehova. Ez pedig nagyon nem egészséges,mert az évek során a Te lelkedre is rányomhatja a bélyegét...Ha nem régi a kapcsolat jobb lenne rögtön tisztázni mi a helyzet és ha nem tudsz sehogy közös nevezőre jutni,akkor nem a megfelelő emberrel kezdtél...
2013. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet változtatni. Ilyen a srác. De szerintem, ha szeretsz valakit akkor nem csinálsz olyat ami zavarja őt, végülis Te örülnél, ha lány barátait ölelgetné ? :)
2013. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na ne szóljon már bele h ölelgeted a BARÁTAIDAT.....
2013. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a féltékenység egyáltalán nem pozitív tulajdonság.
2013. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem nagyon beszéltünk még erről, nem tudom hogy mennyire féltékeny, új még a kapcsolat.


sosem öleltem még meg előtte senkit, és nem is tudja, hogy szoktam...

2013. okt. 22. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor honnan veszed, h az lenne?
2013. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nabakker
2013. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy az lenne.... csak nem szeretném...
2013. okt. 22. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!