Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/ferfiak nalatok ez h van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak nalatok ez h van?

Figyelt kérdés
Az erzeseiteket elnyomjatok magatokban es nem mutasatik ki h ez menyire fajt ez miert van !? Bocsi az ekezetekert de telorol vok . Elore is koszi a valaszokat :)

2013. okt. 23. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
En altalaban kimutatom az erzeseimet, ne altalanositsd a ferfiakat!
2013. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is elnyomom, meg minden, de nem fáj, a férfiaktól ezt várják el, nem azt hogy ömlengjenek az érzéseikről
2013. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon változó... én például az érzelmeim többségét nem nyomom el, hanem inkább kimutatom, persze vannak kivételek... ha mégis inkább magamban tartom annak meg van a nagyonis jó oka, vagy csak nem akarok másokat ezzel fárasztani, mert az úgyis csak siránkozás lenne, inkább megoldom ha van valami gond
2013. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2013. okt. 23. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve kevésbé vagyunk érzelmesebbek és gyakran el is nyomjuk, hogy ne mutassuk magunkat sebezhetőbbnek. Meg a lányok azt hiszik érzelmes fiúkat szeretnének, de amikor találkoznak egy olyannal, aki megsértődik, hisztizik esetleg még sír is akkor jönnek rá mennyire nem erre van szükségük. És jobb egy férfias, aki durvább, de lehet rá támaszkodni bajban is.
2013. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
férfiaktol ezt varjak el...hogy ne mutassak ki, legyenek magabiztosak es szilardak...ezzel szemben en kimutatom, es nem szegyellem az erzeseimet...meg ha par csaj le melegez, vagy aztmondjak hogy milyen nyalas vagyok...
2013. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Makacs barom vagyok.

Ha egyszer nem hallgatnak meg, nem fogok másodszorra megnyílni.


Nem fáj semmi, már érzéketlen vagyok

Engem ne sajnáljatok

Én az élettől mindent megkaptam

Engem ne sajnáljatok


A szülői ház rég nem vár

A kocsmák füstje simogató

A szülői ház rég nem vár

Csak magamra számíthatok


Ha újra megszületnék, akkor is így élnék

Tudd meg, semmit sem bántam meg

Ha újra megszületnék, akkor is így élnék

Én már semmit sem bánok meg


Százezer átok sem állíthat meg

Miben hiszek, azt végigcsinálom

Százszor eltaposhatsz, újra felállok

Az utam végig kell járnom

2013. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!