Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos női külső de átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos női külső de átlagon felüli kisugárzás már nyerő párosításnak számít nálatok, fiúk/férfiak? (23L) (Normális válaszolóknak zöld pacsi garantált)

Figyelt kérdés

Barátnőm külsőleg átlagos, amolyan szürke egér, de egyáltalán nem csúnya. Viszont abban a pillanatban, ahogy elkezd mosolyogni, belyukad az arca meg minden, szinte "megszépül" és meg sem kell szólalnia ahhoz, hogy hódítson. Még a szeme is mosolyog, bátorít, reményt ad... nem is tudom, hogy írjam még le.

Én is lány vagyok, három éve ismertem meg őt, és csoporttársak vagyunk. Azóta azon agyalok, hogy a fenébe csinálja. Ezzel születni kell vagy mi? :D

Találkoztatok már ilyen emberrel? Ha igen, hogy hatott rátok a személyisége?


Köszi, a sugárfertőzéses vicceket már unom. :D Minden normálisan válaszolónak adom a zöld pacsit!


2013. máj. 18. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Ahhoz látni kell az illetőt.

Van aki igen van aki nem.

2013. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,a kisugárzás sokat dob egy lányon,még ha nem is kiemelkedő szépség.de inkább a belső ami fontos
2013. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez így tökéletes :)
2013. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek másképpen jön le,de miért is ne lehetne nyerő?
2013. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nem szép, de nem is csúnya lányok, akiknél sorban állnak a fiúk.

Tényleg látni kell IRL, hogy véleményt lehessen mondani.


(Zöld pacsit megtarthatod, nem motivál.)

2013. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kisugárzás nem létezik, az átlagos külső rendben van, de a belső fontosabb.
2013. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "átlagos" külső! Mindenki egyedi!
2013. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

kinek mi az átlagos...? Ami nekem szép másnak csunya és ami nekem csunya az másnak szép.

A kisugárzás is olyan, hogy van akit megfog van akit nem.

Tény és valo hogy kép és beszélgetés kell ahhoz, hogy kiderüljün, mennyire varázslatos a hölgy. :)

2013. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazából a belső kiül az arcra és szépnek látja az ember. és ha alapból nem csúnya, sokat dobhat rajta.
2013. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen én többször találkoztam már olyan lánnyal aki nem mondaható "atomszépnek" de van valami kisugárzása vagy nem is tudom mi ami miatt eszméletlenül be tudok gerjedni :)

Bár nem tudnám leírni vagy definiálni a kisugárzást, de szerintem az ilyen vele született dolog lehet, mert nem sok embernek van.

2013. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!